Maskeler göz sorunlarına neden oluyor mu? Ciddi anlamda…

Göz sağlığı için iyi oksijen seviyeleri gereklidir – ancak bazı maskeler yeterli hava akışına izin vermez. Birinin benim için yaptığı maskeyi taktıktan sonra, OMG! Invasion of the Body Snatchers’dan bir sahne gibi bana işaret eden potansiyel kalabalığın korkusundan mağazanın köşesine – hava almak için – aşağı çekmek zorunda kaldım. Marketteki altı metrelik orman safari macerasından sonra birkaç saat boyunca başım ağrıyor ve bulanık görüşüm vardı. O maskeyi attım (üzgünüm Jillian, ama düşündüğün için teşekkürler … beynimin (optik sinirler dahil) oksijene ihtiyacı var)).

Bu bilgiyi buldum:

https://www.redorbit.com/news/health/1816238/oxygen_key_to_common_eye_diseases/

“Maskeler göz sorunlarına neden oluyor mu? Ciddi anlamda…” üzerine 13 yorum

1. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 12-09-2020 13:00:37

2. Ardahan merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 12-09-2020 16:07:47

3. Erzincan merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:43

4. Bu konu : ” Maskeler göz sorunlarına neden oluyor mu? Ciddi anlamda… ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 323

Yorum yapın