Şu anda üzerimizde sahip oldukları en büyük etki maskeler ve aşıdır.

Maskeler aramızdaki korku bölünmesini teşvik etmek içindir. Tek gördüğümüz gözleri taramak, çevre korku, büyükanneni öldürebileceğinden korkmak.

BLM, An

Virüsten birkaç yıl önce gerçekleşen büyük aşı karşıtı hareketi merak ettim.

Aklınızı bunun etrafına sarın.

Author

27 Comments

1. Çorum dan kimler var. Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun , memo – 220

2. Bursa merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-12-2020 05:30:06

3. Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-12-2020 10:11:23

6. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 11:29:09

7. Erzurum dan kimler var. Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Hasan – 61

8. Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok iyi, sağolun , Emine – 13

9. Bingöl merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler 28-12-2020 20:10:49

10. Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, şukuladım , doruk – 261

11. Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 69

12. Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 130

13. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. . Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 230

14. Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

15. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 260

17. Bartın merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 18-01-2021 23:59:57

18. Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 419

19. Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 266

20. Selamın aleyküm siten vallaha çok güzel, tebrikler

21. Amasya merkezden ben ziya. Selamlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-02-2021 13:31:48

22. Bu konu : ” Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle güzel, sağolun , – 267

23. Mersin dan kimler var. Maskeler gülüşünüzü ortadan kaldırmak içindir. Birinin yüzünü göremezseniz, niyeti hakkında hiçbir fikriniz yoktur. . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Emine – 332

24. Isparta merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, sağolun 26-02-2021 12:23:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link