Corona Virüsü ile ilgili maskeler bunu yapar

■ vücuttaki CO2’yi artırarak vücudun strese neden olmasını sağlar.

■ Stres bağışıklığı azaltır ve onları tamir kanalındaki bakteriyel enfeksiyonlara daha yatkın hale getirir.

■ Ve vücuttaki düşük oksijen nedeniyle kanseri destekler

. .

Bir hasta hastanede iken solunum maskeleri

■ akciğerleri daha da kötüleştirmek için iç kanamaya başlayarak yapay akciğer kasılmaları nedeniyle daha fazla hasara neden olabilir

■ Bunların etrafındaki hastalar, vücutları çok zayıf olduğu için herhangi bir elektromanyetik kaynaktan uzak durmalıdır.

■ Solunum maskeleri aslında akciğerlerin oksijeni tamamen almayı durdurmasını ve hastaları kendi mukusuyla boğmasını sağlar.

. .

Sosyal mesafe

■ Bunu uygulamanın tek nedeni grupların küresel olarak gözetimidir. eğer bir birey ayrıysa, toplanan insanları keşfetme şansı daha yüksektir

Bu benim ifadem.

Buna inanmak zorunda değilsin.

Sadece hatırlayın ve bir gün bu bilgi için kullanacaksınız.

DAHA FAZLA VERİ GEREKENLER İÇİN DÜZENLEME:

* Maske ve testlerin arkasındaki Co2 seviyeleri:

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/j.1365-2044.2006.04767.x

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3199454/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1906671

* N95 bile bunu yapar: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4647822/

* Aşırı CO2 yükü kana çarptığında ne olur:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3199454/

* Oksijen bulunmadığında hücreye ne olur?

https://sites.google.com/site/ganodermareview/the-root-cause-of-cancer

https://mnoncology.com/about-us/practice-news/acid-alkaline-balance-and-cancer-the-truth-behind-the-myth/

* Elektromanyetik uyarıldığında hücreler ile neler olur:

https://www.sciencedaily.com/releases/2000/10/001016073704.htm

* GPS Doğruluğu – Sosyal mesafe yoluyla grupları ölçmek ve kontrol etmek için gereklidir:

https://www.gps.gov/systems/gps/performance/accuracy/

https://www.gpsworld.com/how-to-achieve-1-meter-accuracy-in-android/

Author

101 Comments

1. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 12:08:35

2. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-05-2020 15:40:54

3. Manisa merkezden ben doruk. Slm siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 10-05-2020 21:03:15

4. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

5. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-05-2020 15:53:10

6. Rize merkezden ben doruk. Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:12:00

7. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, sağolun 14-05-2020 08:49:48

8. Bitlis merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım 14-05-2020 08:49:51

9. Amasya merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 14-05-2020 08:49:56

10. Eskişehir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 08:49:59

11. Mrb siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

12. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selam sayfanız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-05-2020 01:07:39

13. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, tebrikler 24-05-2020 17:41:43

14. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın cidden hoşuma gitti, saolun

15. Mrb web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

17. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

18. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım

19. Ordu merkezden ben banu. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-06-2020 22:40:32

20. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

21. Yalova merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 00:16:49

22. selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

23. Merhaba herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

24. Malatya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, tebrikler 14-07-2020 19:39:39

25. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

26. Selam web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 19:48:17

28. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-08-2020 21:06:57

29. Mardin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 14:44:08

30. Hatay merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler 12-08-2020 09:19:49

31. selam arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, tebrikler

32. Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

33. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

34. Amasya merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 11:48:20

35. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 19:06:07

36. Kars merkezden ben ziya. Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 06:12:09

37. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

38. Karaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 05-09-2020 17:23:15

39. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım

41. elif yılmaz Reply

Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

42. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inanki güzel, saolun 02-10-2020 11:31:06

43. Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler

44. Ardahan merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun 10-10-2020 07:04:27

45. Selam herkese siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

46. Selamlar siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 21

48. Şırnak dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Selam bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 178

49. Gümüşhane dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 174

50. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

51. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , ziya – 107

52. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 246

53. Gaziantep dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . selam arkadaşlar sayfanız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 73

54. Sivas merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-12-2020 19:48:50

55. Iğdır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun 13-12-2020 20:06:19

56. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 127

57. Niğde dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 390

58. Mardin merkezden ben ziya. Mrb sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler 22-12-2020 02:34:58

59. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler , ziya – 461

60. Eskişehir dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 144

61. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

62. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 17-01-2021 06:27:53

63. merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, face de paylaştım

64. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 345

65. Malatya merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa inan ki güzel, twitter da paylaştım 26-01-2021 04:15:40

66. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 233

67. merhaba arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

68. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-02-2021 07:32:54

69. Mardin dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, sağolun , ali – 500

70. selamun aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Hatay merkezden ben emin. Selam paylaşım cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-03-2021 10:04:18

72. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 493

73. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 66

74. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 375

75. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle çok güzel, saolun , Emine – 76

76. Ardahan dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 487

77. Van dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , hatice – 263

78. Tunceli merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 06-04-2021 01:20:37

79. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım

80. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler

81. Mardin dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . Merhabalar sayfan inanılmaz hayran edici, şukuladım , mehmet – 89

82. Aksaray dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 31

83. Afyon merkezden ben banu. Selamlar siten vallaha güzel, teraziye tıkladım 28-04-2021 05:17:40

84. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 210

85. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 223

86. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Selam sayfa yeminle çok güzel, şukuladım , ali – 175

87. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz ciddiyim iyi, saolun 12-05-2021 01:55:06

88. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 339

89. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 319

90. Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

91. Nevşehir dan kimler var. Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 244

92. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım

93. Bu konu : ” Maskeler, Maskeler, Elektromanyetizma ve Sosyal Uzaklık hakkında belgelenmiş bilgiler. Devletlerin size hiç söylemediği “küçük parça”. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 474

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link