Eminim bununla nereye gittiğimi görebilirsiniz.

Pnömoni, genellikle zaten ağız ve boğazda bulunan bakterilerden kaynaklanır, sadece bakterinin esasen “muhafazayı kırması” ve yayılabileceği bir alandan dışarı çıkmasıyla oluşur. Bu yüzden genellikle ikincil bir hastalık olarak görülüyor

Korkunç ve bir maske taktığınızı hayal edin, bunun ve ağzınızdaki ve boğazınızdaki diğer bakterilerin temelde kendi kendini kültürleme ve ikincil bir hastalığa dönüşme şansını artıracağını düşünebilirsiniz.

Sakinlerin bütün gün maske takmasını gerektiren huzurevleri olsaydı, zatürreye yakalanabilirlerdi merak ediyorum.

Yanılıyor olabilirim .. Maskem muhtemelen kedi pisliği gibi kokuyor çünkü dişlerimi fırçalamıyorum.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10440642/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8910830/

gönderen … Digi-Trex
[comments]

Author

38 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 10

3. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 108

4. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, sağolun

5. Uşak dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , mehmet – 436

6. Niğde dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , gaye – 142

7. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Slm sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 340

8. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 04:46:36

9. Ankara dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . Merhabalar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 204

10. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 488

11. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

12. Kayseri merkezden ben memo. Mrb sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 01-05-2021 16:49:53

13. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 172

14. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha mükemmel, şukuladım , banu – 449

15. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan valla güzel, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 00:38:23

16. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2021 06:01:14

17. İstanbul merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 19-05-2021 20:49:49

18. Uşak dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 327

19. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 259

20. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 60

21. Düzce merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-05-2021 01:37:13

22. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun , banu – 395

23. Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 106

25. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. Burdur dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 164

27. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Slm web siten harbiden çok iyi, teşekkürler , Hasan – 136

28. Bolu dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . selamun aleyküm web siteniz valla güzel, saolun , emin – 46

29. Burdur dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . Selam web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 102

30. Kırıkkale dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . Merhabalar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 82

31. Çanakkale merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-07-2021 11:24:17

32. Çorum dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 153

33. Bu konu : ” Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 465

34. Erzincan dan kimler var. Maskeler, Orofaringeal Flora ve Solunum Yolu Hastalıkları. . Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 424

35. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link