Ne yüz maskesi ne de göz siperi takarken (yüksek riskli maruz kalma) veya yüz takarken 10 dakikadan daha uzun süre, onaylanmış Covid-19’u olan biriyle ev içi veya mesleki maruziyeti olan yetişkinleri kaydettik. maske ama göz siperi yok (orta riskli maruz kalma).

Covid-19 ile uyumlu yeni hastalık insidansı, hidroksiklorokin alan katılımcılar arasında önemli ölçüde farklılık göstermedi (414 [11.8%]) ve plasebo alanlar (58/407 [14.3%]); mutlak fark −2.4 yüzde puan (% 95 güven aralığı, −7.0 ila 2.2; P = 0.35)

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2016638?query%3Dfeatured_home=

Author

99 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Karaman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, saolun 17-08-2020 09:12:20

3. Yozgat merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 17-08-2020 19:14:35

4. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım valla güzel, şukuladım 18-08-2020 05:50:37

5. Erzincan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 22-08-2020 06:29:32

6. Bursa merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 25-08-2020 07:47:10

7. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:51:57

8. Batman merkezden ben banu. Merhaba siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-08-2020 20:39:28

9. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

10. Manisa merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun 04-09-2020 04:02:05

11. Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım

12. Bitlis merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-09-2020 21:14:42

13. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun

14. Aksaray merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 00:28:30

15. Selamlar web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım

16. Muş merkezden ben Aylin. Selam siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 14:54:33

17. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa inanki çok güzel, saolun 29-09-2020 06:13:14

18. Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:08:59

19. selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun

20. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

21. Kırşehir dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Slm sayfan inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 147

22. Mrb paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

25. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 409

26. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 353

27. Şırnak dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Slm sayfanız gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 350

28. selam arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım

29. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 308

31. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 65

32. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler

33. Mersin dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 211

34. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

35. Kırklareli merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 26-12-2020 19:09:11

36. Muş dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Selam sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 14

37. Bartın dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Merhaba sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 227

38. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

39. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun 10-01-2021 19:25:21

40. Denizli dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , ali – 258

41. Kars dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 19

42. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

43. Bilecik dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , banu – 268

44. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 241

45. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 158

46. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler , ziya – 399

47. Slm web siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Selam herkese paylaşımınız yeminle iyi, face de paylaştım

49. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 423

50. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 131

52. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 2

53. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 326

54. Yalova merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-02-2021 16:22:15

55. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, teşekkürler , ziya – 187

56. Kırıkkale dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 39

57. Kırklareli merkezden ben ali. Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-03-2021 21:28:19

58. Selam sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

59. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Merhaba sayfan inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 247

60. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, tebrikler , emin – 245

61. Gümüşhane dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Mrb sayfa valla hayran edici, şukuladım , ali – 447

62. Kırklareli dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 482

63. Iğdır merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 25-04-2021 21:52:29

64. Bartın merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa harbiden çok güzel, sağolun 02-05-2021 21:42:48

65. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 267

66. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm paylaşım cidden mükemmel, saolun 07-05-2021 04:06:57

67. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 62

68. Trabzon merkezden ben gaye. Mrb sayfa inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 08-05-2021 00:19:29

69. Siirt dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . selamun aleyküm web siteniz inanki güzel, saolun , – 214

70. Selam bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

71. Sinop merkezden ben gaye. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun 30-05-2021 06:13:32

72. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 173

73. Gürbüz Reply

Zonguldak dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 316

74. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

75. Selam web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

76. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım , mehmet – 473

77. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 17-06-2021 16:47:44

78. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 6

79. Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun

80. Tokat merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-07-2021 04:12:23

81. Çankırı merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 04-07-2021 04:33:12

82. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 04-07-2021 15:59:29

83. Kırıkkale merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 01:43:20

84. Siirt merkezden ben ziya. Merhaba sayfan gerçekten iyi, face de paylaştım 09-07-2021 05:16:54

85. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 84

86. Adıyaman dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, tebrikler , gaye – 24

87. Isparta dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . Selamlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 199

88. Gaziantep dan kimler var. Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. . selamun aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım , Hasan – 306

89. Muş merkezden ben ali. Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-07-2021 03:05:48

90. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, saolun , ali – 41

91. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 228

92. Gümüşhane merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-07-2021 17:56:59

93. Bu konu : ” Maskeler ve Hidroksiklorokin (profilaksi olarak) bir çalışmada çürütüldü – Kim Wal Mart’a gidiyor ve 10 dakika boyunca maske olmadan 6 metreden daha az uzakta duruyor mu?!? Ve bunu yaparsanız, hala yalnızca% 14,3 COVID alma şansınız var. Ayrıca bu hastaların hiçbiri ölmedi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , ahmet – 389

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link