Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz?

Aşıyı aldığımızda artık maske takmamıza gerek kalmayacağını düşünmüştüm ama şimdi bizim 1 değil 2 maske takmamızı mı istiyorlar? Ne oluyor.

Aşı olduktan sonra 2 maske takacak mısın?

Hala maske takmamız gerekiyorsa aşı olup olmayacağımı bile bilmiyorum, ne anlamı var?

“Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz?” üzerine 17 yorum

1. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 21:12:04

2. Bayburt dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 256

3. Nevşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 21:54:24

4. Batman dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 93

5. Yalova merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım 12-02-2021 01:33:53

6. Hatay dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Mrb sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 190

7. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , Emine – 232

8. Sivas dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler , Gürbüz – 493

9. Mardin merkezden ben emin. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 10:43:26

10. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun , doruk – 274

11. Afyon merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 08:18:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link