Aşıyı aldığımızda artık maske takmamıza gerek kalmayacağını düşünmüştüm ama şimdi bizim 1 değil 2 maske takmamızı mı istiyorlar? Ne oluyor.

Aşı olduktan sonra 2 maske takacak mısın?

Hala maske takmamız gerekiyorsa aşı olup olmayacağımı bile bilmiyorum, ne anlamı var?

Author

47 Comments

1. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 21:12:04

2. Bayburt dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 256

3. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

5. Nevşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 21:54:24

6. Batman dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 93

7. Yalova merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım 12-02-2021 01:33:53

8. Hatay dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Mrb sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 190

9. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , Emine – 232

10. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

11. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler , Gürbüz – 493

12. Mardin merkezden ben emin. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 10:43:26

13. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun , doruk – 274

14. Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım

15. Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

16. Afyon merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-02-2021 08:18:58

17. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 21:24:10

18. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

19. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

20. Bingöl merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 14-03-2021 01:27:40

21. Gürbüz Reply

Mrb sayfan inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

22. Erzincan merkezden ben emin. Merhaba siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 17-03-2021 05:25:09

23. Karabük merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 23-03-2021 04:07:00

24. Antalya dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Selam herkese web sitesi inan ki iyi, saolun , ziya – 310

25. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım 08-04-2021 07:25:48

26. İstanbul merkezden ben ziya. Selam siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım 13-04-2021 10:26:45

27. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

28. Ağrı dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 295

29. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , Aylin – 15

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki güzel, şukuladım , elif yılmaz – 20

31. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , emin – 237

32. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Mrb sayfa harbiden hayran edici, saolun , Gürbüz – 148

33. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, tebrikler

34. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden iyi, tebrikler , Gürbüz – 293

36. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Selam siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 411

37. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 51

38. Mrb sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Bolu dan kimler var. Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? . Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 157

40. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 221

41. Mardin merkezden ben hatice. Slm paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım 10-07-2021 09:54:25

42. Ağrı merkezden ben memo. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-07-2021 00:41:16

43. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Mrb web siten valla hayran edici, şukuladım , – 141

44. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle güzel, sağolun , Aylin – 323

45. Bu konu : ” Maskelerimizi hiç çıkarabilecek miyiz? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link