SS:

Stanford Medicine, COVID-19’un yayılmasını önlemek için ‘yüz maskelerinin kullanımını güçlü bir şekilde desteklediğini’ söylüyor. Stanford Medicine, tersinin Üniversite ile yanlış bir şekilde ilişkilendirildiğini söyleyen bir çalışmanın ardından, COVID-19’un yayılmasını önlemek için yüz maskelerini destekleyen bir açıklama yaptı. Associated Press, Snopes ve PolitiFact’e göre, makalenin Stanford Üniversitesi ile hiçbir bağlantısı yok. “Stanford Üniversitesi ile akademik bağlantısı olmayan” bir egzersiz psikoloğu tarafından yayınlandı.

Maskelere katılıyorum ya da katılmıyorum, ancak bu denizaltı, gerçek düşünürler olduğunu iddia ediyorsa, yine de kendi fikrine uyan her şeyi körü körüne olumlu oylarsa kendine gerçekten iyi bakması gerekiyor.

https://twitter.com/i/events/1384997192281194502

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 253

2. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki güzel, face de paylaştım , Aylin – 457

3. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 412

4. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 20:10:19

5. Kocaeli dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 18

6. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Düzce dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 176

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 456

9. Selam herkese siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım

10. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Sakarya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2021 09:32:59

12. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , memo – 480

13. Rize dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . Mrb bu web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 358

14. merhaba arkadaşlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Bingöl dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 480

16. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 166

17. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım

18. Gümüşhane dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 9

19. Gürbüz Reply

Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

20. Aydın dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 248

21. Bitlis merkezden ben Emine. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 18-05-2021 08:27:13

22. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

23. Selam herkese sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 374

25. Ankara dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun , ali – 174

26. Mersin merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-06-2021 10:39:52

27. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

28. elif yılmaz Reply

Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

29. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Slm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 388

30. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 234

31. elif yılmaz Reply

Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

32. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 193

33. Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 15-07-2021 12:46:31

34. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, sağolun

35. Bursa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 17-07-2021 22:33:24

36. Kilis dan kimler var. Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? . Merhabalar sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 240

37. Bu konu : ” Maskelerin işe yaramaz olduğunu söyleyen ve denizaltının en tepesine oylanan “Stanford” araştırmasını hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link