Sokakta rastgele birini gördüğünüzde, onu bilinçli olarak hatırlamasanız bile, bilimsel araştırmalar onu bilinçaltında hatırlayacağınızı ve rüyalarda onun bir karakterini oluşturabileceğinizi göstermiştir.

Birisi maske taktığında beyniniz tam bir karakter oluşturmak için yeterli bilgiye sahip değildir, bu nedenle yabancı, bilinçsiz hafızanızdan kalıcı olarak silinir.

Bu bir gerçektir, ancak önemsiz görünebilir. Ancak ev içi izolasyon vb. Bağlamında, rastgele tanıştığınız insanlar gitgide daha korkutucu ve azalıyor. Sadece bilinçsizce yakın arkadaş döngünüzü hatırlıyorsunuz.

VE ünlüler! Yani oyunun sonu, sadece kendi yakın döngünüzü ve ünlü insanların kontrollü anlatımını düşünebilmeniz, hayal edebilmeniz ve hayal edebilmeniz gibi görünüyor.

Farkında olmak! Dikkatli olun. Maske takın çünkü virüs bilimsel olarak gerçek ve nispeten tehlikelidir ve maskeler yayılmayı azaltmaya yardımcı olur. Ancak yeni insanlarla tanışmaya ve buna değdiğinde maske sınırlamasını aşmaya çalışın.

İnternet üzerinden sosyalleşin! Dikkatli olun, bir vpn kullanın, MSM’nin yapmamızı istediği gibi bizi savaşmak yerine bizi birleştiren yeni fikirlere, fikirlere kendinizi açın.

Bilgi ve birlik bizim gücümüzdür!

Author

71 Comments

1. İstanbul merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, sağolun 30-08-2020 23:54:26

2. Uşak merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın valla çok iyi, teraziye tıkladım 31-08-2020 03:25:54

3. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

4. Ağrı merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 31-08-2020 03:42:40

5. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 03:48:53

6. Osmaniye merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, sağolun 31-08-2020 04:06:14

7. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun

8. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 06:58:02

9. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 03-09-2020 08:36:47

10. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler

11. Sinop merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 13:30:00

12. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-09-2020 06:51:16

13. Ardahan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler 17-09-2020 22:06:57

14. Şanlıurfa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, saolun 26-09-2020 23:59:09

15. Sivas merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 02:56:30

16. Sakarya merkezden ben ahmet. Slm web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:48:04

17. Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, teşekkürler

18. Merhaba paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. Bitlis merkezden ben gaye. Selam sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 09-10-2020 10:47:27

20. Artvin merkezden ben ali. Mrb siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:31:15

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 16

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 175

23. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-10-2020 22:49:41

24. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

25. Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten valla iyi, linkedinde paylaştım 11-11-2020 10:48:14

26. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 13

27. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, saolun

28. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, saolun

29. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Slm web siten vallaha iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 175

30. Ankara dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 496

31. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 122

32. Çanakkale dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 58

33. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Selam paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 500

34. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

35. Düzce dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 299

36. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 26-12-2020 10:41:30

37. Şanlıurfa dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, tebrikler , gaye – 338

38. Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

39. Yalova merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-12-2020 12:56:08

40. Yalova merkezden ben Hasan. Slm siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 06-01-2021 17:41:59

41. Sivas dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Slm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 133

42. Adana merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 06:26:57

43. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 16-01-2021 17:17:50

44. Kahramanmaraş dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Selam paylaşımın harbiden iyi, saolun , ziya – 95

45. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, saolun , ahmet – 38

46. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 167

47. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 131

48. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, teşekkürler

49. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 362

50. Van dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 189

51. Merhaba herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

52. Konya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 22-02-2021 10:44:07

53. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Selam sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 286

54. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , – 29

55. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-03-2021 21:50:38

56. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

57. Erzurum dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Mrb siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 296

58. Uşak merkezden ben Hasan. Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler 25-03-2021 01:42:28

59. Karaman dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler , memo – 418

60. Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-03-2021 10:12:06

61. Bingöl dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 30

62. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, tebrikler , banu – 378

63. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 293

64. Kocaeli merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler 03-05-2021 05:48:17

65. Karaman dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Selam sayfan gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 353

66. Hakkari dan kimler var. Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? . Mrb siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 71

67. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Selam web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link