Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar?

Sokakta rastgele birini gördüğünüzde, onu bilinçli olarak hatırlamasanız bile, bilimsel araştırmalar onu bilinçaltında hatırlayacağınızı ve rüyalarda onun bir karakterini oluşturabileceğinizi göstermiştir.

Birisi maske taktığında beyniniz tam bir karakter oluşturmak için yeterli bilgiye sahip değildir, bu nedenle yabancı, bilinçsiz hafızanızdan kalıcı olarak silinir.

Bu bir gerçektir, ancak önemsiz görünebilir. Ancak ev içi izolasyon vb. Bağlamında, rastgele tanıştığınız insanlar gitgide daha korkutucu ve azalıyor. Sadece bilinçsizce yakın arkadaş döngünüzü hatırlıyorsunuz.

VE ünlüler! Yani oyunun sonu, sadece kendi yakın döngünüzü ve ünlü insanların kontrollü anlatımını düşünebilmeniz, hayal edebilmeniz ve hayal edebilmeniz gibi görünüyor.

Farkında olmak! Dikkatli olun. Maske takın çünkü virüs bilimsel olarak gerçek ve nispeten tehlikelidir ve maskeler yayılmayı azaltmaya yardımcı olur. Ancak yeni insanlarla tanışmaya ve buna değdiğinde maske sınırlamasını aşmaya çalışın.

İnternet üzerinden sosyalleşin! Dikkatli olun, bir vpn kullanın, MSM’nin yapmamızı istediği gibi bizi savaşmak yerine bizi birleştiren yeni fikirlere, fikirlere kendinizi açın.

Bilgi ve birlik bizim gücümüzdür!

“Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar?” üzerine 21 yorum

1. Kastamonu merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 03:48:53

2. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 06:58:02

3. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 03-09-2020 08:36:47

4. Sinop merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 13:30:00

5. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-09-2020 06:51:16

6. Ardahan merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler 17-09-2020 22:06:57

7. Sivas merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 02:56:30

8. Sakarya merkezden ben ahmet. Slm web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:48:04

9. Bitlis merkezden ben gaye. Selam sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 09-10-2020 10:47:27

10. Artvin merkezden ben ali. Mrb siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:31:15

11. Bu konu : ” Maskelerle ilgili bilimsel olarak desteklenen gerçek sorun bu ve neden onları yıllarca takmamızı istiyorlar? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 16

Yorum yapın