Maskeli Çocuklar Çocuk Ticaretinin Meydana Gelmesini Kolaylaştırıyor

ICAN Decide’den Del Bigtree, geçtiğimiz günlerde bir podcast’te rahatsız edici bir gerçeğe dikkat çekerek, maske takan çocukların insan tacirlerinin yalnızca kamuoyunda çocuğun kimliğini daha kolay saklamasına izin vermeyeceğini, aynı zamanda bir çocuğun ağzına konulan bandı gizleyerek onları yardım için çığlık atabilmek.

Bir dahaki sefere birisi size ve çocuğunuza sadece “lanet maskeyi takmanızı” söylediğinde, bu çekişme noktasından bahsedin.

“Maskeli Çocuklar Çocuk Ticaretinin Meydana Gelmesini Kolaylaştırıyor” üzerine 18 yorum

1. Amasya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2020 03:17:13

2. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 04-09-2020 13:25:37

3. Ordu merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 03:07:55

4. Ordu merkezden ben Aylin. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 02-10-2020 09:59:01

5. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:43:36

7. Batman dan kimler var. Maskeli Çocuklar Çocuk Ticaretinin Meydana Gelmesini Kolaylaştırıyor . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , hatice – 106

Yorum yapın