Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için!

Maske takmak sıfır çaba gerektirir. Başkalarını güvende tutmak sadece küçük bir rahatsızlıktır.

Neden sadece COVID-19’da duralım? Toplumu güvende tutmak için yapabileceğimiz daha pek çok küçük şey var, mesela halka açık yerlerde bekaret kafesleri giyen erkekler gibi. Özellikle çocukların veya kadınların olduğu ortamlarda.

Neden sizin veya herhangi birinin bir Walmart’ta gaf alması gerekir? Walmart’ta çok sayıda çocuk var. Çocukları güvende tutar. Walmart’a gitmeden önce herkes oraya horoz kafesi koyarsa.

Yine de bu sorunun sadece küçük bir kısmı. Yetişkinlerle birlikte çocuklar sadece Walmart’ta tecavüze uğramazlar, sadece küçük bir kısmıdırlar. Cinsel saldırı her yerde olabilir.

Her yerde horoz kafeslerimizi takmayı zorunlu kılarsak riski daha da azaltabiliriz. Bu sadece çocukları değil, aynı zamanda yetişkin tecavüz kurbanlarını da koruyacaktır. Hepimiz daha güvende oluruz ve bu tecavüzleri azaltır ve çocukları korur.

Neden evinizin dışında ereksiyon olmanız gerekiyor ????

Sadece tecavüzcünün toplum içinde ereksiyon olma yeteneğine ihtiyacı vardır. Bunun iyi bir sebebi yok.

Penis kafesleri ereksiyonu önlemede% 100 etkilidir ve ereksiyon olmadan tecavüz edemezsiniz.

Eşimin ve çocuğumun, horoz kafeslerini zorunlu kılarsak, tecavüzden istatistiksel olarak daha güvenli olacağını bildiğimde kendimi çok daha güvende hissederdim.

Kolay olurdu. Halka açık bir alana girmek istiyorsanız, TSA’nın kullandığı aynı vücut tarayıcıyı uygulayabiliriz. Kafesinizin açık olduğunu teyit edebilecektir. Horozunuzun resimleri, hükümetin şu anda kullandığı protokollerin aynısı olan süper güvenli protokoller kullanılarak gönderilecek.

Tıpkı TSA kilitlerinin çalışması gibi, hükümetin de ana anahtarları olacaktır. Tüm kilitleri açma yeteneğine sahip olacaklardı. Bir Walmart’a veya halka açık bir yere gitmek istiyorsanız, horozunuzu hükümet onaylı kilitle kilitlemeniz yeterlidir. Çıkarken, onlar hükümet ajanı sizin için kilidini açacak.

Kelimenin tam anlamıyla günün 5 saniyesini alacaktır. Küçük bir rahatsızlık ve tecavüzün eğrisini düzleştirebilir ve çocukları koruyabiliriz.

Eğer Walmarts ve Hedefler’de kemiklere kapılabilmek için toplum içinde bekaret kafesi takmaya istekli değilseniz, hastasınız ve tecavüzü destekliyorsunuz.

#CAGECOCKSFORKIDS

“Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için!” üzerine 9 yorum

1. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-09-2020 11:48:38

2. Trabzon merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 22-09-2020 02:19:02

3. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 01-10-2020 09:55:04

4. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:15:35

5. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, saolun 10-10-2020 21:48:04

6. İzmir dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Merhaba sayfa harbiden çok güzel, şukuladım , ahmet – 60

Yorum yapın