Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için!

Maske takmak sıfır çaba gerektirir. Başkalarını güvende tutmak sadece küçük bir rahatsızlıktır.

Neden sadece COVID-19’da duralım? Toplumu güvende tutmak için yapabileceğimiz daha pek çok küçük şey var, mesela halka açık yerlerde bekaret kafesleri giyen erkekler gibi. Özellikle çocukların veya kadınların olduğu ortamlarda.

Neden sizin veya herhangi birinin bir Walmart’ta gaf alması gerekir? Walmart’ta çok sayıda çocuk var. Çocukları güvende tutar. Walmart’a gitmeden önce herkes oraya horoz kafesi koyarsa.

Yine de bu sorunun sadece küçük bir kısmı. Yetişkinlerle birlikte çocuklar sadece Walmart’ta tecavüze uğramazlar, sadece küçük bir kısmıdırlar. Cinsel saldırı her yerde olabilir.

Her yerde horoz kafeslerimizi takmayı zorunlu kılarsak riski daha da azaltabiliriz. Bu sadece çocukları değil, aynı zamanda yetişkin tecavüz kurbanlarını da koruyacaktır. Hepimiz daha güvende oluruz ve bu tecavüzleri azaltır ve çocukları korur.

Neden evinizin dışında ereksiyon olmanız gerekiyor ????

Sadece tecavüzcünün toplum içinde ereksiyon olma yeteneğine ihtiyacı vardır. Bunun iyi bir sebebi yok.

Penis kafesleri ereksiyonu önlemede% 100 etkilidir ve ereksiyon olmadan tecavüz edemezsiniz.

Eşimin ve çocuğumun, horoz kafeslerini zorunlu kılarsak, tecavüzden istatistiksel olarak daha güvenli olacağını bildiğimde kendimi çok daha güvende hissederdim.

Kolay olurdu. Halka açık bir alana girmek istiyorsanız, TSA’nın kullandığı aynı vücut tarayıcıyı uygulayabiliriz. Kafesinizin açık olduğunu teyit edebilecektir. Horozunuzun resimleri, hükümetin şu anda kullandığı protokollerin aynısı olan süper güvenli protokoller kullanılarak gönderilecek.

Tıpkı TSA kilitlerinin çalışması gibi, hükümetin de ana anahtarları olacaktır. Tüm kilitleri açma yeteneğine sahip olacaklardı. Bir Walmart’a veya halka açık bir yere gitmek istiyorsanız, horozunuzu hükümet onaylı kilitle kilitlemeniz yeterlidir. Çıkarken, onlar hükümet ajanı sizin için kilidini açacak.

Kelimenin tam anlamıyla günün 5 saniyesini alacaktır. Küçük bir rahatsızlık ve tecavüzün eğrisini düzleştirebilir ve çocukları koruyabiliriz.

Eğer Walmarts ve Hedefler’de kemiklere kapılabilmek için toplum içinde bekaret kafesi takmaya istekli değilseniz, hastasınız ve tecavüzü destekliyorsunuz.

#CAGECOCKSFORKIDS

“Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için!” üzerine 43 yorum

1. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-09-2020 11:48:38

2. Trabzon merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 22-09-2020 02:19:02

3. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 01-10-2020 09:55:04

4. Yozgat merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:15:35

5. Balıkesir merkezden ben Emine. Selam web siteniz inanılmaz çok güzel, saolun 10-10-2020 21:48:04

6. İzmir dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Merhaba sayfa harbiden çok güzel, şukuladım , ahmet – 60

7. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Slm sayfa yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 437

8. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar web siten valla hayran edici, face de paylaştım 31-10-2020 04:21:33

9. Düzce merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, tebrikler 01-11-2020 03:40:43

10. Kars merkezden ben ziya. Selam herkese web siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 02-11-2020 11:23:11

11. Malatya merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-11-2020 21:47:59

12. Şırnak dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 201

13. Erzincan merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:08:56

14. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki çok güzel, şukuladım , Hasan – 485

15. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi hayran edici, şukuladım , hatice – 403

16. Afyon dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Selam bu web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , banu – 286

17. Denizli dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, saolun , emin – 338

18. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 243

19. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 76

20. Sakarya merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-12-2020 12:11:36

21. Rize merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 06:44:32

22. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 95

23. Ardahan merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 10-01-2021 22:15:51

24. Balıkesir dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 201

25. Şırnak dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 385

26. Van merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-01-2021 23:11:57

27. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 93

28. Niğde dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 97

29. Gümüşhane dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Slm sayfanız harbiden mükemmel, sağolun , Emine – 493

30. Mersin dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , – 370

31. Yalova dan kimler var. Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! . Selamlar bu web sitesi inan ki güzel, sağolun , banu – 100

32. Bu konu : ” Maskemizi takmalıyız! Maskede durmayalım. Ayrıca kamuya açık yerlerde bekaret kafesleri takmayı zorunlu kılarak kadınlara ve çocuklara yönelik tecavüz ve cinsel saldırıyı azaltabiliriz. Tıpkı maske gibi, küçük bir rahatsızlıktır ve hayat kurtarır. Neden Walmart’ta ereksiyon yapıyorsun? CAGE Yukarıya Çıkalım! Kadınlar ve çocuklar için! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, tebrikler , ali – 496

33. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-02-2021 16:37:14

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link