maskpolice günümüz nazi hapishane gardiyanları olarak görülecek

insanlar tarihin asla kötü adamları olmayacaklarını söylüyorlar. ve işte buradayız. tüm bunlar zamanımızın en büyük aldatmacalarından biri olarak ortaya çıktığında ve tüm maskpolice oldukları aptallar, troller ve yalancılar olarak görülecektir. Sizler ekonomiyi yok etmekten ve sayısız insanı tüm intiharlarla, iflaslardan ve umutsuzluklardan kaynaklanan katliamlarla öldürmekten sorumlusunuz. bir grip için. Gripten başka bir şey değil. ve bu hükümet değil, herkes bu şeyi polislik yapıyor, hatta bu sitede bile.

“maskpolice günümüz nazi hapishane gardiyanları olarak görülecek” üzerine 23 yorum

1. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-07-2020 02:30:35

2. Bayburt merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2020 19:42:36

3. Karabük merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 19:51:25

4. Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 08-08-2020 09:15:28

5. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 07:23:27

Yorum yapın