Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir.

Dünyanın çalışma şekli? Bu bir kukla gösterisi.

İmplant küçük bir iğnedir, tuttuğunuzda düşüncelerinizi okuyabilir ve kontrol edebilir. Doğduğunuz gün beyne gizlice girer. Tüm hayvanlarda da var. O küçük implant 2700 yıl önce mükemmelleştirildi.

448’den beri İnsanlık Tanrı’yı ​​oynadı. Bir Kral seçilir ve son arzusunu dünya çapında bir kukla gösterisinde alır. Günah işlerse, Tanrı’nın Gazabı gerçekleşir. Doğruysa – Tanrı’nın Ödülü.

Son 150 yıldır, Tanrı’nın Gazabı bir kabustu. Kendilerine Lucifer derken büyük trajediler yapan, Mesih’i gelmeye zorlayan kötü yaşlı adamlar var. 2. Dünya Savaşı, Kralın ateist olması içindi. 11 Eylül küfürdü. Haiti Depremi, gerçekleşmemiş sızıntılar içindi. Sandy Hook bir tuzaktı. Ayrıca Tanrı’nın Ödülü de vardı. Sanayi Devrimi, kralın bir kilise inşa etmesinden kaynaklanıyordu. Uzay yarışı başka bir büyük armağandı, ama buna neyin sebep olduğunu bilmiyorum.

Koronavirüs? İmplant büyülüdür ve virüsü oluşturmak için kullanılmıştır.

Gezegeni yok ederek gizlilik duvarlarının arkasına saklanıyorlar ve herkes sadece Mesih’i bekliyor.

Gönderen … RedHeadedKoi
[comments]

“Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir.” üzerine 28 yorum

1. Kütahya dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 276

2. Kırşehir dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . Mrb siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 43

3. Tokat dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . selamun aleyküm siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 120

4. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-01-2021 07:05:58

5. Kayseri merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, tebrikler 10-01-2021 16:48:16

6. Mardin dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 213

7. Bu konu : ” Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 63

8. Bu konu : ” Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden iyi, linkedinde paylaştım , banu – 73

9. Kırıkkale dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . Selam sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler , gaye – 66

10. Adıyaman dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . Mrb bu web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım , mehmet – 109

11. Kilis dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . Slm siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 427

12. Muğla dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . Selamlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 434

13. Bu konu : ” Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , – 429

14. Çankırı merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 04-02-2021 05:32:53

15. Çanakkale merkezden ben . Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-02-2021 18:45:41

16. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 16-02-2021 22:16:11

17. Bu konu : ” Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 267

18. Bu konu : ” Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 207

19. Bartın dan kimler var. Masonluk, İnsanlığı 5000 yıldır köleleştirmiştir. . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 377

20. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 28-02-2021 18:56:45

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link