geçen gün msh’lerin tamamen uydurulmuş olduğunu belirten bir makaleye rastladım, bu yüzden biraz araştırma yaptım ve bu lul gibi cevaplar buldum ama (aksiyomları) kim icat etti<<<<#

bu aşağıdaki paragraf

Matematik, doğru ifadeler olarak tanımlanan aksiyomlardan oluşur. Matematiğin kendisi her zaman doğrudur, ifadelerin aksiyomlardan kanıtlanabildiği sürece. Bu matematiksel ifadelerin gerçek dünyayı doğru bir şekilde tanımlayıp tanımlamadığı farklı bir hikaye. “Doğru” derken tutarlı olmayı kastediyorsanız, biz <

yani aksiyomların insanlardan önce var olduğu kanıtlanamıyorsa, onu lul> mu uydurduk?

sadece kısa bir soru ve cevap

Author

32 Comments

1. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 453

4. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Slm sayfan vallaha mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 421

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 258

6. Bu konu : ” Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 190

7. Erzurum dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 159

8. Konya dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 10

9. Bu konu : ” Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , doruk – 75

10. merhaba arkadaşlar web siten yeminle güzel, sağolun

11. Elazığ dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 28

12. Gaziantep dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 168

13. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 21:28:19

14. Bartın dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Mrb web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler , ahmet – 198

15. Bu konu : ” Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 279

16. Aksaray merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, saolun 25-08-2021 02:20:54

17. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Niğde merkezden ben . Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:41:27

19. Muş merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2021 12:48:50

20. Çanakkale dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Selamlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 369

21. Bu konu : ” Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 405

22. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

23. Niğde dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , hatice – 302

24. Bu konu : ” Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 37

25. Giresun dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 255

26. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

27. Mersin dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Selam herkese sayfa vallaha dikkat çekici, saolun , ziya – 43

28. Antalya dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 90

29. Eskişehir dan kimler var. Matematik etik mi yoksa icat mı edildi? . Mrb paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 231

30. Adana merkezden ben mehmet. Slm sayfan vallaha billaha güzel, şukuladım 24-09-2021 17:09:11

Write A Comment