Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye)

Bugün, sizi bu prangalardan kurtaracak anahtarlar ve inanılmaz netlik sağlayacak Matrix hapsi sürecini vurguluyorum.

Gerçek Bilgi özgürleştiricidir. Yanlış ışık kilitlenirken. Ne okursanız ya da duyarsanız, iç pusulanızı çalıştırın.

Bu süreç, ruhun kendini kapana kısılmış bulmasına ve kim olduğuna, nereden geldiğine ve neden orada olduğuna dair hiçbir farkında olmadan tekrar tekrar reenkarne olmaya zorlanmasına neden olur.

MATRIX’TE CEZAEVİNİN 3 AŞAMASI

1. Kaynakla Bağlantıyı Kes

İlk adım aslında çokludur, ancak bağlantı kesilmesi etiketi altında gruplanabilir. Kim olduğunuzdan kopuksunuz, bu da ruhun ve olduğunuz kişinin yüksek planlardan kopuk olduğu anlamına geliyor.

Böylece ruh egoya döner ve dış dünyadan, düşüncelerden, duygulardan, duyulardan ve genel olarak onu CANLI hissettiren her şeyden etkilenir.

Böylece gerçek doğanızdan koparsınız ve tamamen kafanızın karışması için unutulma perdesinin içinden geçersiniz. Böylece kolayca manipüle edilirsiniz ve her şeye inanmanız sağlanabilir.

Aynı zamanda, kendinizi bir hayatta kalma ve illüzyon modunda tutmak için fiziksel, enerjik, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak aşılanmış ve programlanmış durumdasınız.

Bunun, bize verilen ve son derece sınırlı olan fiziksel aracı (bedeni) hesaba katmadan olduğunu da ekleyeceğim. Konuyla ilgili bir video yapacağım.

Oradan, bilinçsiz ve sınırlı olarak matrise girmeye hazırsınız.

Sadece bununla zirvedeyiz!

2) Sorunlarımıza dışarıdan çözümler önerin

Artık kim olduğumuzu bilmediğimize, bağlantımızın koptuğunu hissettiğimize ve hayatta kalma programlarımızla çözmeye çalıştığımız birçok sorunumuz olduğuna göre, matris bize ÇÖZÜMLER sunacak.

Yaşasın! Veya Patatra …

Açıkçası, bu boşluklarımızı dolduracak dış çözümler olacak.

Tabii ki geçici olarak! Çok iyi olur.

Ama size o anda bir TAMAMLILIK duygusu verecek ve sizi birkaç dakikalığına o ilahi bağlantıya geri getirecektir.

Bir kaşık kestane kreması yediğinizde bakın, ecstasy … Sevgilinize sarıldığınızda görün … Ağrı kesici ilaç aldığınızda görün … Başkanınız size harikalar vaat ettiğinde bakın. Hayal kurmanızı sağlayan oyuncularla heyecan verici bir film izlediğinizde görün … Ne zaman çok para kazandığınızı görün … Yani bacaklarınızı yırtıp koltuk değneklerini takmak gibi. Şimdi havalı, tekrar yürüyebilirsin! Ama aslında aynı hareketliliğe sahip değilsiniz, çok daha yorucu, vücudunuzun doğal olmayan bir şekilde çalışmasını sağlıyor ve gerçek bacaklarınızın yerini alamayacağını anlıyorsunuz.

Örnek gerçekten yumuşak …

Aynı zamanda tüm bunlar zihninizi, duygusallığınızı ve duyularınızı heyecanlandıracak.

Ve size VARLIK hissini verir. EVET !!! Ben varım. Ben de öyle düşünüyorum. Hallelujah.

Duygularım var, yaşıyorum! Ve hayattan zevk almayı seviyorum, İYİ bir Canlıyım.

Ya da iyi bir köle? 😀

Hallelujah, evet! Açıkçası, buna bir an bile inanmıyorsun!

Sizi gerçekten Canlı yapan şey, Hücrelerinizin her birinde İlahi Parıltısı hissetmektir. O HUZURU VE ŞARTSIZ Varlıktan kaynaklanan Sevinci hissetmektir. Tetikleyici yok. Sadece Yaşayanlardan doğan duygu.

3) sizi bağımlı yapar

Bu, dış dünyaya BAĞIMLI olan pek çok insanın üzücü gerçekliğidir.

Bu insanlar telaşlanmaktan neredeyse hiç vazgeçemezler. Hiçbir şey yapmamak ölümdür.

Gerçekte, hiçbir şey yapmamak, matriksi ve enerjisel ve DNA yapınızda kodlanmış programları bozacaktır. Daha sonra bu şekilde programı kaldırırsınız.

Matrix için bir Virüs olduğumu söylemeye meyilliyim. Bu dünyada bu açıklıkla oynamak çok komik. Ve iğrenç bir şüphe …

Bu ebedi şimdiki ana yerleşmek için kendinize ne kadar çok izin verirseniz, bu doğal Barış Varlıktan o kadar çok çıkabilir.

İlk başta, belli ki heyecanlanıyor. Ego hakimiyetini kaybeder ve tüm zihinsel ve duygusal alem heyecanlanır. Bunu geçmek zorundasın …

Hâlâ oradaysan, açıkçası, etrafından dolaş. Ve burada okuduğunuz şey size bir sapkınlık gibi görünüyorsa, o zaman gidin, şimdi sizin için doğru zaman değil. Ve tohumu ektiğime sevindim.

Oradan, kendinizi bu hayali realiteden, farklı temel bedenlerinizden, ne olursa olsun, burada ve şimdi Mevcut olana kadar yavaş yavaş ayırmaya başlıyorsunuz.

Bununla birlikte, matris size çözümler sunduğunda, her zaman şirketin yeniden cevap vereceği başka sorunlar yaratır. Daha sonra, size sunulan çözümlere bağlı olarak ve bunlardan nasıl kurtulacağınızı bilmeden kendinizi hiç bitmeyen bir senaryoya girmiş bulursunuz.

Bu, bazı insanlar kendilerini ömür boyu ilaç alırken buluyor. Bu tam bir sapkınlık!

TAM ÖZGÜRLÜK KURTARMA

Buradaki nokta, bu maskeli baloya rıza göstermekten vazgeçmek ve dış dünya ile yaraları iyileştirmeyi bırakmaktır.

Tek doğru yol İÇİNDE!

Her şey senin içinde. Çözümlere sahipsiniz. Ve siz çözümlersiniz.

O zaman Olduğunuzla yeniden bağlantı kurmak ve bu hapishaneden çıkmanıza izin vermek için yapılacak bir “iş” var.

Bu, Özde olduğunuz şeyi tam olarak somutlaştırmak için tüm parçalarınızı birleştireceğimiz, sizi kökenlerinize ve Orijinal Titreşiminize yeniden bağlayacağımız Orijinal Titreşim Web Çalıştayı aracılığıyla size sunduğum şeydir.

Buradaki fikir, benim deneyimimden ve grubun enerjisinden faydalanmak, en saf enerjilerin kısayollardan yararlanmak ve nihayet Yüksek Benliğiniz ve Kaynak ile bağlantılı olarak bu Dünyada yaratmak için yardım etmektir.

“Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye)” üzerine 12 yorum

1. Hatay merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-10-2020 19:10:53

2. Bu konu : ” Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye) ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 186

3. Düzce dan kimler var. Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye) . Mrb paylaşımın inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 252

4. Bu konu : ” Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye) ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 66

5. Sinop dan kimler var. Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye) . Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 171

6. Bartın dan kimler var. Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye) . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 440

7. Erzincan dan kimler var. Matris bizi nasıl kontrol eder ve nasıl özgür olunur (komplo değil gerçek bir tavsiye) . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 20

Yorum yapın