“Matris” filmi mümkün müdür?

Filmin GERÇEK YAŞAM olup olmadığını sormuyorum. Gerçek hayatta çoğalmanın mümkün olup olmadığını soruyorum.

Denetleyici olarak VR, gerçekçi grafikler ve nöralink ile birlikte zorlanmış uyku felci.

Uyanık olduğunuzda, sürekli bir uyku felci durumundasınız, gözlerinizi açtığınızda VR ile karşılaşacaksınız. Hareket etmeyi düşündüğünüzde, nevralink avatarınızı taşır.

Tüm teknolojinin ve tıbbın bunun mümkün olduğu bir noktada olduğunu düşünüyorum. Ne düşünüyorsun?

““Matris” filmi mümkün müdür?” üzerine 31 yorum

1. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım 08-07-2020 21:51:33

2. İzmir merkezden ben gaye. Selam herkese web siten cidden hayran edici, face de paylaştım 03-09-2020 20:51:40

3. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-09-2020 02:04:39

4. Tunceli merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, tebrikler 02-10-2020 11:25:11

5. Muğla dan kimler var. “Matris” filmi mümkün müdür? . Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 354

6. Bu konu : ” “Matris” filmi mümkün müdür? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 492

7. Bu konu : ” “Matris” filmi mümkün müdür? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , Hasan – 333

8. Tokat dan kimler var. “Matris” filmi mümkün müdür? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım , – 91

9. Bu konu : ” “Matris” filmi mümkün müdür? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 87

Yorum yapın