Matristeki herkesi kaybettim.

Hey Millet! Sadece şu anda dünyada neler olup bittiğini hissettiğimi söyleyerek söylemek istiyorum. Bu corona virüsü başladığından beri pek çok arkadaşımı kaybettim. Sosyal medya arkadaşlarımı amcık yaptı. Onları kesmek zorunda kaldım çünkü sosyal medya beyaz olan her şeyden nefret etmek için beyinlerini yıkadı. Beyazları “şeytan” olarak görüyorlar, Donald Trump ırkçı, Bu ülkenin sezgisel olarak ırkçı olduğuna inanıyorlar. Arkadaşlarım her gün 24/7 telefonlarında, ana akım medyanın onlara söylediği her şeye inanırlar. Dışarı çıkıp sosyalleşmiyorlar. Her gün sanal bir gerçeklik yaşayan video oyunları oynayarak tüm gün orada kalırlar. Instagram’a bakma, akış oynatma, Twitter’da tweet atma ve tüm gün Tik Tok videolarını izleme. Bu faaliyetler zararsız görünebilir ama yapmaları kendilerine ve insanlığa çok zarar verir. Tüm bu uygulamalar insanların beyinlerini yıkıyor, kendileri için düşünmek yerine nasıl düşünmeleri gerektiğine ikna ediyor. Tüm eski arkadaşlarım aşıların çıkmasını bekliyor. Son 2 yılda ne kadar değiştiklerini görmek çok korkunç. Virüsten önce o kadar da kötü değildi ama George Floyd’un ölümünden sonra bu İlerici sol kanat radikalleri haline geldiler ve bana “beyazların kötü olduğuna” inanmadığım için ırkçı olduğumu söylemeye çalıştılar, arkadaşlarım aptaldır ama ben yok onları suçla. Telefonları onları her gün daha aptal yapıyor ve toplumun geri kalanı da öyle. Umarım insanlar neler olduğunu anlar. Sadece bir salgına tanık olmuyoruz. Kelimenin tam anlamıyla toplumumuzun değiştiğini görüyoruz. İnsanlar NWO’nun geldiğini söylüyor ama dürüst olmak gerekirse geleceği tahmin edemiyoruz. Gelecekte ne olacağını bilmiyoruz. Yaptıysak, biz insan değiliz. Bu yüzden sonunda her şeyin bizim için iyi olmasını umuyor ve dua ediyorum. Bu pandemide gerçekte neler olup bittiğine dair bakış açımı vermek istedim. Teşekkürler!

“Matristeki herkesi kaybettim.” üzerine 14 yorum

1. Karabük merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 07:06:41

2. Giresun dan kimler var. Matristeki herkesi kaybettim. . selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 193

3. Uşak dan kimler var. Matristeki herkesi kaybettim. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, teşekkürler , gaye – 313

4. Kocaeli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 22:38:27

5. Isparta merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 22:55:29

6. Erzincan merkezden ben memo. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 11-01-2021 19:11:34

7. Bu konu : ” Matristeki herkesi kaybettim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 289

8. Iğdır merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 26-01-2021 22:13:37

9. Elazığ dan kimler var. Matristeki herkesi kaybettim. . Merhabalar web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , ahmet – 150

10. Iğdır dan kimler var. Matristeki herkesi kaybettim. . Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 344

11. Iğdır dan kimler var. Matristeki herkesi kaybettim. . Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 316

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link