Kategoriler
Genel

Matrix, Wachowski “kardeşler” ve transseksüel ikilemi

Wachowski kardeşler Matrix filmini yazdı.

Matris, dünyayı yöneten kabal hakkında ve onlar (wachowskis) insanları görünüşte uyandırmaya çalışıyorlar.

Ama uymayan şey bu.

Transseksüel hareketi, yeni dünya düzeni kabini tarafından yaratıldı. satanistler kadınları ve erkekleri aynı cinsiyette yapmak istediler.

Ve sonra wachowski kardeşlerin transseksüel eğilimine katıldıklarını ve travestiler olduklarını görüyoruz.

Ne s … k .. M şey oluyo burda?

Matris hakkında bilgili olduklarını düşündüm ve bundan mahrum kalmayacaklardı.

Neden seçkinlerin gündemi tarafından manipüle edilmelerine izin veriyorlar?

Gelebileceğim tek cevap, NWO gündeminin bir parçası oldukları ve satanistlerin kendileri oldukları ve filmi matris benzeri bir ortamda yaşadığımızı bize bildirmek için tahmini programlama olarak kullandılar.

(Bu trendlere katılan ünlülerin örnekleri var … Bruce Jenner tranny dönüşümü, Katy perry bir lezbiyen gibi görünüyor, vb.)

Filmin yaratıcılarının gündemde olduğunu düşünmek beni üzüyor.

“Matrix, Wachowski “kardeşler” ve transseksüel ikilemi” için 23 yanıt

Bursa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 06:55:03

Gümüşhane merkezden ben ziya. Selam web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 08-05-2020 04:44:47

Bingöl merkezden ben ahmet. Selam web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım 09-05-2020 12:00:31

Sakarya merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:40:24

Bilecik merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:40:27

Afyon merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 19-05-2020 13:36:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir