Matt Gaetz: gerçekler

Matt Gaetz: gerçekler

Her iki şekilde de bu konuda şaşırmış insanları şaşırtmaya çalışan birçok dezenformasyon görüyoruz .. işte sizin için karar vermeniz gereken gerçekler …

– soruşturma, Matt gaetz’in kadınlarla ve reşit olmayan kızlarla buluşmak için bir internet buluşma sitesi kullandığı iddia edilen bir iş arkadaşıyla ilgili daha büyük bir soruşturmanın parçası.

-Matt gaetz’e karşı yükler, bilinen uzak sol çıkış tarafından her zaman serbest bırakıldı. Bir komplo) teori sitesi dezenformasyon

– Demokrat parti çıkışı ve dezenformasyon sitesi olarak tarihi, yayınladığı her şeyin doğru olmadığı anlamına gelmez .. ancak Demokrat Parti’nin sözcüsü olarak tarih ve komplo teorileri ve sahte haberlerin sık sık tedarikçisi hala geri dönüyor.

-matt gaetz, başkan donald trump’ın vokal destekçisi ve bide eleştirmeni oldu

Donald Trump’a verdiği destek sayesinde, aynı zamanda sık sık solcu nefretin Hedefi olmuştur.

-Bay Gaet aleyhine herhangi bir suçlama yapılmadı ve cezaya maruz kalmasının boyutu açık değil ”diyor Times.

-gaetz, Biden’a sadık adalet borcu üyelerinin (sözde) sahte bir suçlama kullanarak onu para için zorla almaya çalıştıklarını belirtti.

-matt gaetz, gasp iddialarını araştırmak için doj ile işbirliği yaptığını belirtiyor

Matt Gates’i ilk etapta suçlayan adam, çocuk seks ticareti yapmakla suçlandı.

Araştırmacılar, Bay Gaetz’in federal seks kaçakçılığı yasalarını ihlal edip etmediğini inceliyorlar. Çeşitli federal yasalar, para ya da değerli bir şey karşılığında 18 yaşından küçük birini eyalet sınırları üzerinden seks yapmaya ikna etmeyi yasa dışı kılıyor.

Bize bu raporun tamamen yanlış olduğunu söyleyen Matt Gaetz’e yakın bir kaynak. Gaetz soruşturmanın hedefi değil. Ayrıca bize görüştüğü kadınların hiçbirinin reşit olmadığı söylendi.

Kaynaklar, herhangi bir parasal değerin değiş tokuş edildiği veya karşılaşmanın gerçekleştiği hava koşullarının net olmadığını iddia ediyor

-Greenberg, Twitter’da Gaetz ile en az iki özçekim yayınladı. Biri Roger Stone ile 2017’den

– soruşturmaya konu olan kişilerin herhangi birinin yanlış yaptığına dair şimdiye kadar hiçbir delil ortaya çıkmadığını belirtmekte fayda var ..

This Post Has 5 Comments

1. ziya

Bu konu : ” Matt Gaetz: gerçekler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, şukuladım , ziya – 91

2. ahmet

Bu konu : ” Matt Gaetz: gerçekler ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 52

3. doruk

Tekirdağ dan kimler var. Matt Gaetz: gerçekler . Slm sayfanız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 72

4. Hasan

Bu konu : ” Matt Gaetz: gerçekler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 10

5. Emine

Bu konu : ” Matt Gaetz: gerçekler ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 434

Bir cevap yazın