Gaetz’in, Carlson’un cinsel saldırı iddiasını ve Gaetz’in Carlson’un bilmesinde ısrar ettiği 2 yıl önceki özel akşam yemeği konuğunu gündeme getirerek Tucker’a ayrı tehditler savurması cidden geliyordu. Aslında her şey bir filmden çıkmış gibi geliyordu. Sonunda bazı bokların açığa çıktığını mı göreceğiz ?!

Author

25 Comments

1. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Bitlis dan kimler var. Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? . Selamlar web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , hatice – 418

4. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 09-04-2021 01:09:06

5. Sivas merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 14-04-2021 07:38:31

6. Konya merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 21:20:20

7. Hakkari merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-04-2021 04:10:38

8. Merhabalar siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

9. Mrb paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 272

11. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. İstanbul dan kimler var. Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, sağolun , – 82

13. Samsun merkezden ben ziya. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım 12-05-2021 18:57:06

14. Bu konu : ” Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , emin – 370

15. Karaman dan kimler var. Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? . Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 377

16. Hakkari merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 31-05-2021 02:01:42

17. Bilecik dan kimler var. Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? . selamun aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , – 300

18. Edirne dan kimler var. Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? . Slm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 25

19. Bu konu : ” Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , banu – 90

20. Bu konu : ” Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 393

21. Bu konu : ” Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 139

22. Zonguldak dan kimler var. Matt Gaetz ile Tucker Carlson röportajının çok tuhaf geldiğini düşünen başka kimse var mı? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım , memo – 40

23. Bilecik merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2021 11:34:50

24. Uşak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 00:34:38

25. Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link