Kabul edelim, halk artık çok iyi biliyor ki, 100.000’den fazla huzurevi sakinini, temelde ölüme terk edilene kadar tekrar tekrar test ederek gereksiz yere ölümüne neden oldu, hedef kotasını yapmak için bu aşıyı boğazımıza kadar zorladı. tıbbi sözleşmeleri vs. o şu anda Birleşik Krallık’ta kelimenin tam anlamıyla en nefret edilen adam ve ben şahsen şimdi servetini haraççılık yoluyla kazandığını hissediyorum, bir bezos çekti ve şimdi vergi nedenleriyle “boşanacak”. itmek için baskı geldiğinde Boris her zamanki “herhangi bir yanlışlık olup olmadığını araştırdık ve temelde her şeyi yanlış yaptık, NHS’yi koru falan filan” yapacak .. tüm bu salgının maliden başka bir şeyle ilgili olduğunu düşünmek için o eton çocuklar için kazanç, sonra senin için hissediyorum.

28 Comments

1. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 27-06-2021 10:23:53

2. Çankırı dan kimler var. Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 153

3. Bu konu : ” Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 205

4. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 425

5. Aydın merkezden ben ziya. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, sağolun 03-07-2021 12:19:26

6. Slm web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler

7. Bu konu : ” Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, facebookta paylaştım , – 191

8. Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım

9. Bu konu : ” Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 23

10. Çankırı dan kimler var. Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, face de paylaştım , gaye – 194

11. Bu konu : ” Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 203

12. Tunceli dan kimler var. Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti . Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 148

13. Bolu merkezden ben . Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 26-07-2021 01:16:02

14. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

15. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

16. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler

17. Bartın dan kimler var. Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti . Selamın aleyküm siten vallaha hayran edici, tebrikler , banu – 90

18. Bu konu : ” Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 482

19. Uşak merkezden ben . Selam web siten cidden mükemmel, sağolun 23-08-2021 10:56:40

20. Eskişehir merkezden ben . Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 18:01:38

21. Slm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

22. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

23. Erzincan merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 01-09-2021 17:54:11

24. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım 04-09-2021 12:12:35

25. Edirne dan kimler var. Matt Hancock, tüm bu olayı, bok hayrana çarpmadan önce “istifa etmek” için taklit etti . Selam sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 422

26. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-09-2021 00:31:41

Write A Comment