Bu sabah “düşünme odasındaydım” ve düşüncelerim bu tavşan deliğinin derinliklerine indi.

Bir seçimin sonucunu değiştirmek için milyonlarca oy gerekmediğini biliyoruz, bazı eyaletlerde sadece birkaç bin; kırmızı bir durumu maviye veya maviye çevirmek için de aynı şey söylenebilir.

Devam eden covid histerisi, iş dünyasına insanların evden çalışmasını sağlayarak paradan tasarruf edebileceğini gösterdi. Büyük şehirlerdeki huzursuzluk, bölge sakinlerine belki de başka yerlerde yaşamaları gerektiğini gösterdi.

Şu anda kırmızı eyaletlerdeki konut piyasalarına bakın, patlama yaşıyorlar. Idaho’dan Dakotas’a, New Mexico’dan Teksas’a, kereste veya inşaatçılar almayı deneyin, bekleme süresi bir yıldan fazladır ve bazı yerlerde bir inşaat işi için tahminler sadece bir hafta için iyidir.

Tek başına LA ili, yeteri kadar insanı batıdaki kırmızı eyaletlere yerleştirerek hepsini mor veya maviye çevirebilir.

Ya mavi eyaletlerdeki asıl plan, yani covid ve sivil huzursuzluktan kaynaklanan sürekli, acımasız kısıtlamalar, insanları daha az kısıtlayıcı ve daha güvenli kırmızı eyaletlerin kırsal alanlarına sürüklemek, seçmenlerin “rengini” değiştirmek ve bu eyaletleri tersine çevirmekse?

Paylaşacağımı düşündüm.

19 Comments

1. Bu konu : ” Mavi eyaletlerden göç, covid ve oylama. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 238

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Mavi eyaletlerden göç, covid ve oylama. . selamun aleyküm web siteniz inanki iyi, sağolun , – 32

3. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

4. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 22-04-2021 18:37:02

5. Diyarbakır merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-04-2021 23:49:53

6. Karabük dan kimler var. Mavi eyaletlerden göç, covid ve oylama. . Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, saolun , ali – 445

7. Amasya merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:21:30

8. Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım 07-05-2021 02:32:03

9. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Mavi eyaletlerden göç, covid ve oylama. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 458

11. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 14-05-2021 16:57:38

12. Bu konu : ” Mavi eyaletlerden göç, covid ve oylama. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 142

13. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link