Mavi Işın Bilgileri – Yorum eklemek için çekinmeyin.

“Bugün, ABD birlikleri düzeni yeniden sağlamak için Los Angeles’a girerse Amerika öfkelenecek [referring to the 1991 LA Riot]. Yarın minnettar olacaklar! Bu, özellikle dışarıdan bir dış tehdit olduğu söylendiğinde doğrudur [i.e., an “extraterrestrial” invasion], gerçek ya da ilan edilmiş olsun, bu bizim varlığımızı tehdit etti. O zaman dünyadaki tüm insanlar onları bu kötülükten kurtarmak için yalvarırlar. Herkesin korktuğu tek şey bilinmezliktir. Bu senaryo ile sunulduğunda, bireysel haklar, Dünya Hükümeti tarafından kendilerine verilen refahın garantisi için isteyerek bırakılacaktır. “- Dr. Henry Kissinger, Bilderberger Konferansı, Evians, Fransa, 1991

“Nüfus veya bomba sorunu olmadan, seçmenin Yeni Dünya Düzeni’ni gerçekleştirmek için başka bir mazeret kullanacağı doğrudur. Depremler, savaş, Mesih, dünya dışı bir iniş ve ekonomik çöküş gibi şeyleri getirme planları var. Tüm bu şeyleri getirebilirler … işe yaradığından emin olun Illuminati’nin tüm üsleri kapalı … Los Angeles 9.0 depremle vurulursa ne olacağını hayal edebiliyor musunuz, New York şehri yok edildi teröristlerin diktiği bir atom bombasıyla Orta Doğu’da II. çok kısa sürede mi? ” (“Soluk Bir At Bakın”, Sayfa 177)

“10 Temmuz 1947’de Senatör Glen Taylor:“ Keşke uçan dairelerin başka bir gezegenden uzay gemileri olmasını isterdim, çünkü düşmanlık olasılığı dünyadaki insanları başka hiçbir şey gibi birleştiremezdi. ”

“Son zamanlardaki bir başlıkta Hollywood’un boru hattında 16’dan az uzaylı istilası filmi bulunmuyor. Ancak söz konusu gerçek filmlerin tümü World of Wars Dünyası şablonunu takip etmiyor ve bazılarının devamı ya da sadece teğetsel bağlantıları var. meme”

Aldatma Çağı. https://m.youtube.com/watch?v=wjmFm8PIz8M

Mavi Kiriş Üzerine Makale. http://www.sweetliberty.org/issues/hoax/bluebeam.htm

“Mavi Işın Bilgileri – Yorum eklemek için çekinmeyin.” üzerine 22 yorum

1. Ağrı merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 04-08-2020 10:55:37

2. Elazığ merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-08-2020 13:33:15

Yorum yapın