Her nasılsa, Project Blue Beam’deki araştırması, etkilerini ve sonuçlarını daha iyi gizlemek için onu iki kısma ayrılacak aşılara yönlendirdi.

Bit ch_ut’a gidip ‘Serge Monast aşısı’nı aramanız ve ardından İngilizce çeviri görüşmesine bakmanız gerekir. Aşılarla ilgili araştırmasıyla ilgili bir röportaj bulabildiğim tek yer burası. Reddit, oradan doğrudan bağlantı yayınlamayı yasakladı

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Mavi ışın projesini araştıran Kanadalı gazeteci Serge Monast da iki parçalı aşı buldu. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 8

2. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

3. Sakarya dan kimler var. Mavi ışın projesini araştıran Kanadalı gazeteci Serge Monast da iki parçalı aşı buldu. . Slm sayfan yeminle çok güzel, sağolun , ali – 471

4. Selamın aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. Bu konu : ” Mavi ışın projesini araştıran Kanadalı gazeteci Serge Monast da iki parçalı aşı buldu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha iyi, face de paylaştım , gaye – 174

6. Kars merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-03-2021 02:32:17

7. Bu konu : ” Mavi ışın projesini araştıran Kanadalı gazeteci Serge Monast da iki parçalı aşı buldu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 485

8. Çorum merkezden ben . Merhabalar sayfan inan ki çok güzel, şukuladım 06-04-2021 20:48:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link