Ss: O aptal orospunun öfkeli bir isyan çetesine ve ulusal televizyonda söyledikleri, jüri üyelerinin düşünebileceklerini ve oy verebileceklerini çok iyi değiştirmiş olabilir. Amerika’yı yerle bir eden kişi olmak istemiyorum. Polislerin hapse girmesini ve şu anda Amerika’yı bir bütün olarak korumayı ummasını umursamayın, ancak Waters dava hakkında konuşurken ve isyanları kışkırttığında kanunları çiğnedi. 25 yıldır bir ayaklanmanın parçası olduğun için sana ya da bana bir platformun olduğunda ne elde edersin ve tüm ülke ile konuşabilir misin? 200, 300 yıl mı?

38 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 01:14:43

2. Çankırı dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 483

3. Rize dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sağolun , Emine – 408

4. Ardahan dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 288

5. Karabük dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Merhaba web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ali – 14

6. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 317

7. Isparta dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , Emine – 211

8. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 388

9. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, sağolun 03-05-2021 01:47:13

10. Muğla merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 04-05-2021 17:48:04

11. Artvin dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 481

12. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 462

13. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha iyi, saolun , Emine – 96

14. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 302

15. Malatya dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Selam web sitesi cidden iyi, şukuladım , hatice – 134

16. Aksaray merkezden ben . Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, saolun 13-05-2021 11:14:39

17. Çanakkale dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Merhaba paylaşım yeminle iyi, tebrikler , emin – 97

18. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 331

19. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 401

20. Slm paylaşım vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, sağolun

22. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım , memo – 128

23. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-06-2021 14:41:10

24. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, saolun , gaye – 259

25. Bartın merkezden ben banu. Selam sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2021 10:50:38

26. Merhaba bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

27. Bingöl dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , – 214

28. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, saolun , mehmet – 158

29. Karabük dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Mrb web siten inan ki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 22

30. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, şukuladım , ahmet – 5

31. Sakarya merkezden ben Hasan. Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, saolun 15-07-2021 10:55:36

32. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-07-2021 04:18:57

33. Karaman merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, sağolun 17-07-2021 14:44:52

34. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 81

35. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım , banu – 243

36. Manisa dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 404

37. Uşak dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , Emine – 138

38. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link