Ss: O aptal orospunun öfkeli bir isyan çetesine ve ulusal televizyonda söyledikleri, jüri üyelerinin düşünebileceklerini ve oy verebileceklerini çok iyi değiştirmiş olabilir. Amerika’yı yerle bir eden kişi olmak istemiyorum. Polislerin hapse girmesini ve şu anda Amerika’yı bir bütün olarak korumayı ummasını umursamayın, ancak Waters dava hakkında konuşurken ve isyanları kışkırttığında kanunları çiğnedi. 25 yıldır bir ayaklanmanın parçası olduğun için sana ya da bana bir platformun olduğunda ne elde edersin ve tüm ülke ile konuşabilir misin? 200, 300 yıl mı?

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2021 01:14:43

2. Çankırı dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 483

3. Rize dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sağolun , Emine – 408

4. Ardahan dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 288

5. Karabük dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . Merhaba web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ali – 14

6. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 317

7. Isparta dan kimler var. Maxine Waters kongreden atılmalıdır. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , Emine – 211

8. Bu konu : ” Maxine Waters kongreden atılmalıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 388

9. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, sağolun 03-05-2021 01:47:13

10. Muğla merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun 04-05-2021 17:48:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link