Maxwell / Epstein / Cabal Saga Hakkında Büyük Beyin Düşünceleri

Öncelikle, bu gönderiyi tek bir siyasi partiye pamuk atmadığımı ya da yalnızca önyargılı kaynaklardan gelen haberlere güvenmekten, yayma girişiminde olabildiğince çok kaynak bulmayı tercih etmekten kaçınmak istiyorum. çizgilerin arasına koydukları gerçeği.

Bunun, bu platformun, TPTB tarafından hızla kullanılmadan önce, bugün takdir ettiğimiz çöp ateşine dönüşmesinden önce orijinal fikirlerinden biri olduğuna inanmak istiyorum.

Olduğu söyleniyor – hadi kazalım,

* Jeffrey Epstein’ın Tutuklandığı “Pezevenk”, ABD’de Küçüklerle Seks Yapan İki Önemli Siyasetçinin Bantları Var ve FBI ile Tam İşbirliği Yapmaya Hazırlanıyor * Fotoğraflar Bu başlığa Bill Clinton ve John Kerry’nin bir fotoğrafı eşlik ediyor . Elbette Andrew’un adını da içeriyorlar, çünkü o röportajla kendini dışarıda bıraktı, ancak birçoklarının öngördüğü şeylerin zeminini atıyor – ateşe birkaç isim atmak, kurban olarak yanmalarına izin vermek ve devam etmek. Dava kapandı.

* aptal pislikler, kazıcıların ne kadar kuduz olabileceğini bilmiyorlar mı?! *

Bu, halkın iştahını doyurmayacak, bu yüzden hayatlarımızda, yerel dilde, kültürümüzde, anılar yarattığımızda ve algılanan mutluluğumuzda bu kadar kökleşmiş hale gelen bazı kuzulardan vazgeçecekler, birçoklarında ciddi bilişsel uyumsuzluğa neden olacaklar. Bunlar bizim eğlencelerimiz olacak. Dikkat dağıtıcılar. “BAK! SQUIRREL!” Ve çok fazla olacak – onu tamamen açtığımız gibi gösterecek kadar.

Sonra soldan empati yoluyla koşullandırma gelir, ancak pedofili normallerine girer. Bunun başlangıcını zaten gördük. Bu fedakarlıklar, oyuncuların en derinleri üzerindeki kapağı koruyacak olan şeydir, çünkü onlar gerçek ipleri çeken, bizi bu dünyanın, bu yaşamın ve kolektif amacımızın gerçek anlamından ve operasyonundan anestezi ve dikkati dağıtanlardır. biri bunun bir * uyanma ve işe gitme, faturalarınızı ödemeye ve yeni nesil kölelerin TPTB için yıkaması, durulanması ve tekrarlanması için üretilmesine inanmıyor. Kendi gündemleri var ve bu nesillerdir harekete geçti.

Kanallar WayFair ve BH Kids gibi yerlerden başka bir yere kaydırılacak, ancak normalizasyon devreye girecek. Oyuncular değişecek, ancak oyun aynı kalacak.

Buna başka bir arenadan ekleyeceğim, bu yüzden bana sadık kalın, ama bazılarınız bıraktığım şeyi alacaksınız, çünkü bu sadece insan ticareti ve pedofili hakkında değil, bu kontrol, para ve bir grup insanlığın çoğunluğu hakkında sıfır sikikleri veren ve gezegendeki yaşamın çoğunluğunu yok etmek için güçlerini, paralarını ve kontrolünü elinde tutacak her şeyi YAPACAK.

Dünyada benzeri görülmemiş başka bir şey gördük, medyanın derhal etkisi ve bu TÜM PLANET üzerindeki kontrolü. Sadece yalıtılmış cepler ya da birkaç ülke ya da demografi değil – MANKIND ENTIRETY, hala şaşırtıcı ve gelişen gizemli bir virüse yöneldi. Temel eleştirel düşünceye meydan okuyan ilginç görevler doğuran bir durum. Bu salgın, tüm gezegeni iç mekanlara zorladı ve daha sonra halka açık olmanız durumunda maskelemeyi zorladı – her yerde kameraların olduğu bir dünyada insanları tanımayı zorlaştırıyor ve vatandaşlar olarak günde ortalama 100 kamera ile video kaydediyoruz. Ne harika bir örtbas. Ne için? Bir şeyleri hareket ettirmek için – insanları hareket ettirmek için. Sığınakları gizle? Olabilir. Tarihin gösterdiği gibi, HER ZAMAN SONRAKİ bir şey olacak. Gündemlerine bir adım daha yaklaştık. Olası bir doktor için bir araya getirmeye çalıştığım biri, her birimizin buna eklediğimizi ve deliliği ortaya çıkarmak ve DURDURMAK için küçük bir parça yaptığımızı hissediyorum, gömülecek bir çukura doğru ‘onlar’ için bir adım daha geriye doğru Bunu çalkaladık ve ses çıkardık! Zincirleri kırarak lanet kapıyı tekmeliyoruz!

Çok fazla hareketli parça ve parça olduğunu biliyorum – ve burada takılanların çoğu, ne demek istediğimi biliyorum- Bu, bu sabah sadece ilk düşüncelerimdi. Umarım bir dokümanda kendi fikirlerimi ve noktalarımı bir araya getirerek yardımcı olabilirim. Daha fazla bilgiye açığım, çok fazla olduğu için, bu birçok açıdan kolayca doktora tezi.

Sunulan kanıtlarla kategorik ve tamamen yanlış bir şey sunduysam, hatamın sahibi olacağım, ancak lütfen bunun sudaki çamuru temizlemeye çalışmak için yapıcı bir tartışma olduğunu anlayın.

Güçlü kalın insanlar. Açık bir zihin ve açık bir kalp tutun ve her şeyden önce bunu sevgi ile yapın.

“Maxwell / Epstein / Cabal Saga Hakkında Büyük Beyin Düşünceleri” üzerine 42 yorum

1. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 11-07-2020 20:53:59

2. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-07-2020 21:26:08

3. Muğla merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 23:35:30

4. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-07-2020 07:16:09

5. Muğla merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2020 18:37:18

6. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 06:56:31

7. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler 25-07-2020 17:34:13

8. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 00:58:05

9. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 03:53:04

10. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 09:00:40

11. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-08-2020 22:05:40

12. Amasya merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 02:03:09

13. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2020 16:33:22

14. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 09-09-2020 00:14:00

15. Bitlis merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 04:33:56

16. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:12:42

17. Bitlis merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 11:24:58

Yorum yapın