Maxwell fotoğrafları

Genellikle Ghislaine’nin gözaltında çekilmiş bir fotoğrafı ya da bir mugshot ya da NY hapishanesine transferinin görüntüleri olup olmadığını merak ediyorum. Yaklaşık 2 saat aradım, çeşitli makaleleri taradım ve tek bir fotoğraf bulamadım.

Burada özlediğim bir şey gören var mı, yoksa gözaltı fotoğraflarımız veya bir fotoğrafımız var mı? Burada daha fazla oynamakta olan bir şey var mı yoksa bu soruşturmanın tamamından çok fazlasını mı bekliyorum? Görünüşe göre FBI bu noktada yaklaşık 6 ay boyunca izindeydi ve sonunda onu yuvarlamak için çağırdı. Öyleyse neden onu polis nezaretinde gösteren bir fotoğraf yayınlamak için neredeyse bir hafta bekleyin? Son derece tuhaf görünüyor. Normalde bunun gibi ceza davalarını günlük olarak takip etmiyorum, ancak özellikle yüksek profilli davalarda kupürler hızlı bir şekilde sağlanmıyor mu?

“Maxwell fotoğrafları” üzerine 35 yorum

1. Konya merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 02:25:43

2. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 09-07-2020 16:17:54

3. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-07-2020 19:06:17

4. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-08-2020 01:08:29

5. Diyarbakır merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 15:52:20

6. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 22-09-2020 01:02:43

7. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 05:19:24

8. Nevşehir dan kimler var. Maxwell fotoğrafları . Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 463

9. Osmaniye dan kimler var. Maxwell fotoğrafları . Selamlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 402

10. Bolu merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-10-2020 08:13:35

11. Bu konu : ” Maxwell fotoğrafları ” çok güzel. Merhabalar web siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 411

12. Bu konu : ” Maxwell fotoğrafları ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 180

13. Bu konu : ” Maxwell fotoğrafları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler , banu – 131

14. Muş dan kimler var. Maxwell fotoğrafları . Merhaba sayfa yeminle mükemmel, şukuladım , memo – 241

15. Kırşehir dan kimler var. Maxwell fotoğrafları . Merhaba siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 27

elif yılmaz için bir cevap yazın Cevabı iptal et