Kategoriler
Genel

Maxwell istediğiniz isimleri adlandırmaz.

Bu alt bölümün genel fikir birliğinin doğru olduğunu varsayarsak ve Maxwell, babasının ayak izlerini takip eden yabancı bir istihbarat ajanıdır – FBI’ya gerçekten isim verecektir … Farkında olduğu veya birlikte çalıştığı diğer yabancı istihbarat memurları ABD için doğrudan bir tehdit oluşturabilir. Büyük ölçüde güç sahibi insanlar tarafından yönetildiğine inanılan bir insan ticareti halkındaki bireyleri adlandırma olasılığı oldukça düşüktür. Yine, bu varsayımlarımızda doğru olduğumuzu varsayar.

TPTB bize bir kemik fırlatabilir ve bize birkaç ünlü verebilir, ancak büyük olasılıkla hepimiz biraz hayal kırıklığına uğrayacağız.

“Maxwell istediğiniz isimleri adlandırmaz.” için 7 yanıt

Malatya merkezden ben banu. Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 06:27:04

Batman merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 08:37:50

Eskişehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım 14-07-2020 17:51:35

Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 09:35:35

Çankırı merkezden ben doruk. Slm sayfanız valla hayran edici, linkedinde paylaştım 29-07-2020 06:08:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir