maxwellhill, günün redditor, 15 Mart 2010

Uzun zaman redditor, sık poster, ancak nadir yorumcular, maxwellhill biraz gizemini koruyor.

Not: saat dilimi farklılıkları nedeniyle, maxwellhill soruları hemen yanıtlamak için uygun olmayabilir.

İstatistikleri:

Seks?

Erkek

Yaş?

40

İlişki durumu?

Evli

Kediler mi yoksa köpekler mi?

Köpekleri seviyorum ama bir apartman dairesinde yaşamak kendimden birine sahip olmayı zorlaştırıyor.

Favoriler:

Favori içecek?

Kahve, siyah şekersiz. Bir bardak bira güzel ve zaman zaman viski veya brendi olurdu.

Gıda?

Hiçbir şey için ölmek ama kızarmış yumurta, cips bir paket ve bir fincan kahve ile bazı “kebap ve cips” veya “pastırma sarni” İngilizce yoluna hayır demezdim.

En sevdiğim film, müzik, kitap, oyun?

Ruh halime bağlı olarak her türlü film, müzik ve kitabın keyfini çıkarın. Bir filme isim vermek zorunda kalırsam ‘Grand Torino’ akla gelir. Son zamanlarda “Amerikan Tanrıları” okumak – gerçekten bu kadar zevk diyemeyiz. Müzik aroması bir yaş olarak değişir, bu yüzden bu günlerde – kulaklarda daha kolay şarkılar ve müzik.

En sevdiğiniz kelime veya ifade nedir?

Bollocks – mümkün olan en güzel şekilde ama asla bayanlar önünde!

En büyük hayvan peeve nedir?

Siz dışarı çıkmaya çalışırken asansöre giren insanlar.

Ülkenizin hangi genel bölgesinde yaşıyorsunuz? Onu sevdin mi?

Uzak Doğu’daki ülkelere seyahat etmeye karar vermeden önce İngiltere’de uzun yıllar çalıştı. Oradaki yerleri seviyorum.

2009 ile ilgili en iyi şey neydi?

Bir grup misyonere İngilizce öğretmek.

2010’da neler bekliyorsun?

Yerel topluluk içindeki diğer insanlara yardım etmek için daha fazla çaba ve zaman harcamak.

Size bir do-over verilirse, bu ne olurdu?

İstemiyorum – anlamsız. Elimde ne varsa yaşamayı tercih et, hatalarımı tekrarlamamaya çalış ve devam et.

Her şey sizin için dünyadaki en önemli şeyin ne olduğunu düşündü?

Sağlık zenginliktir

Reddit ile ilgili olarak:

Kaydolmadan önce ne kadar süre gizlendiniz?

Saklanmadı.

Toplam reddit kimliğiniz var mı?

Bir

Favori altdizinlerinizden bazıları nelerdir?

WTF, dünya haberleri, sağlık, politika, çevre, enerji, iş.

Reddit’te olmadığınızda ne yaparsınız?

Arkadaşlarınızla sosyalleşin, topluluk çalışması yapın, yemek yiyin, uyuyun, içirin, spor salonu vb.

Sizce reddit geçen sene değişti mi? Eğer öyleyse, bunun daha iyisi için olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Subreddits sayısındaki artışın iyi bir şey olup olmadığından emin değilim. Yönetici yalnızca kullanıcıların toplulukları oluşturması için bir platform oluşturur. Ancak, her birini organik olarak büyütmek yerine toplulukları birleştirmek için bir mekanizma olmalıdır. Reddit’in kurucuları geçen yıl ayrıldı ve onunla Conde Nast tarafından satın alınmasına rağmen reddit ile kalan ilk günlerin girişimci ruhu gitti. Mevcut Yöneticinin teknik olarak çok iyi olduğunu düşünüyorum – sürekli olarak reddit’i geliştirmek için çalışıyorlar – ancak hem örme hem de spez mevcut olduğunda ortaya çıkan heyecanı üretmiyorlar. Bu sadece benim almam ve muhtemelen yanılıyorum 🙂

“maxwellhill, günün redditor, 15 Mart 2010” üzerine 23 yorum

1. Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım 10-07-2020 05:52:39

2. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-07-2020 06:42:29

3. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 17:48:40

4. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:06:03

5. Sivas merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 31-08-2020 21:32:59

6. İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 07-09-2020 09:13:45

7. Erzurum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 17-09-2020 02:57:07

Yorum yapın