Her ikisi de “Tanrılarına” ppl’yi feda etti Her ikisinin de piramitleri yıldızlara ve takımyıldızlara mükemmel şekilde hizalanmıştı Her ikisinin de benzer tarzda hiyeroglifleri vardı: jetler, helikopterler, ufo veya roketler Her ikisi de bebeklerin kafalarını uzatarak onları daha uzun görünmeleri için uzattı (uzaylı şekli) Her ikisinin de gökyüzü “Tanrılar” ın yazılı kayıtları var

Hepsi Farklı içeriklerde

Author

68 Comments

1. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 10:27:19

2. Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 10:27:35

3. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, teşekkürler

4. Kütahya merkezden ben ali. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun 30-09-2020 04:06:43

5. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz harbiden iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:24:54

6. Ordu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 11:19:33

7. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 105

8. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, saolun

9. Bayburt dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Selam herkese paylaşım valla çok güzel, face de paylaştım , ali – 401

10. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun

11. Düzce dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Mrb bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım , Emine – 42

12. Tekirdağ dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 313

13. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, tebrikler

14. Zonguldak merkezden ben . Selamın aleyküm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:44:42

15. Afyon merkezden ben ali. Mrb paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 23-12-2020 05:52:00

16. Kırıkkale dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 176

17. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 150

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 183

19. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden iyi, şukuladım , ali – 207

20. Bitlis dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhaba herkese web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 150

21. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 80

22. Bolu dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 343

23. Batman dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 417

24. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 313

25. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 02-03-2021 12:27:28

26. Kütahya dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 215

27. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 158

28. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 339

29. Bingöl dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 478

30. Eskişehir dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 10

31. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 51

32. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 180

33. Denizli dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhaba web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 365

34. Ağrı dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , emin – 251

35. Aksaray dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , ahmet – 303

36. Niğde dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, şukuladım , mehmet – 411

37. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 488

38. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım , banu – 128

39. Aydın dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, saolun , doruk – 39

40. Yalova merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun 17-05-2021 11:36:06

41. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 168

42. Çankırı merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 05-06-2021 23:07:05

43. Bilecik dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Mrb siten inanılmaz iyi, saolun , Aylin – 115

44. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

45. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

46. Batman merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 19-06-2021 20:00:14

47. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Slm web siten inan ki güzel, tebrikler , mehmet – 67

48. Denizli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, facebookta paylaştım 24-06-2021 09:35:04

49. Van merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 25-06-2021 17:58:24

50. Hatay dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , gaye – 252

51. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

52. Sivas dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Mrb web siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 35

53. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam web sitesi cidden çok iyi, şukuladım 10-07-2021 18:11:48

54. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten güzel, teşekkürler

55. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 21:26:19

56. Bingöl dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 259

57. Erzincan dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , doruk – 334

58. Mardin dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler , emin – 403

59. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 443

60. Diyarbakır dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Selam herkese paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 143

61. Bu konu : ” Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 100

62. Tekirdağ dan kimler var. Mayalar ve Mısırlılar uzaylılarla mı ilgili? . Merhaba herkese siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 4

63. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link