Bir veya iki ay önce bir sabah kafamda “1 Mayıs Operasyonu” ifadesiyle uyandım. Ne anlama geldiğine dair hiçbir fikrim yok. Baktım. Garip ama tamam. Ordu tarafından 1956’da gerçekleştirilen entomolojik savaş deneyleri… sivrisinekler ve sarı humma hakkında bir şeyler. Yine de ne olmuş yani? Sonra bunu gördüm https://apple.news/ApaZTl_h_TYehGbPCY-rEaA

Hey, ben sadece vahşi varoluşsal hayal gücümde desteklendiğimi hissetmek için buradayım – hepiniz lol’den vazgeçmeniz gerekiyor

Author

23 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

2. Kilis merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanki iyi, saolun 15-05-2021 00:48:05

3. Muğla dan kimler var. Mayıs Günü Operasyonu . Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 500

4. Selam herkese siten harbiden çok iyi, face de paylaştım

5. Tokat dan kimler var. Mayıs Günü Operasyonu . selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 205

6. Erzurum dan kimler var. Mayıs Günü Operasyonu . Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 206

7. Denizli dan kimler var. Mayıs Günü Operasyonu . Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 495

8. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, şukuladım

9. Bu konu : ” Mayıs Günü Operasyonu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 341

10. Amasya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun 27-05-2021 19:42:12

11. Mrb sayfa inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Mayıs Günü Operasyonu ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 306

13. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

14. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

15. Ordu dan kimler var. Mayıs Günü Operasyonu . Merhaba web siteniz yeminle çok güzel, tebrikler , mehmet – 238

16. Yalova merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-06-2021 04:41:11

17. Bu konu : ” Mayıs Günü Operasyonu ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 138

18. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-06-2021 20:29:57

19. Mersin merkezden ben memo. Selam herkese sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım 03-07-2021 16:24:14

20. Kahramanmaraş dan kimler var. Mayıs Günü Operasyonu . Selamlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 210

21. Zonguldak dan kimler var. Mayıs Günü Operasyonu . Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 252

22. Karaman merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 26-07-2021 01:34:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link