Neler olup bittiğini ve neden GME’ye bu kadar inandığımı anlamak için son birkaç aydır beynimi oymaya çalışıyorum ve son zamanlarda, Ödeme ile ilgili konuşmayla üzerime bir bomba atıldığını hissediyorum. Sipariş Akışı ve karanlık havuz piyasa dışı satın alımlar. Teslim Edilemeyenlerin Paranın Ötesinde aramalarında veya koymalarında nasıl saklandığını anlayarak beynimi oymaya başladım ve şimdi Sipariş Akışı için Ödeme yapmayı denemeli ve anlamalı mıyım ?! Bu SAT için çalışmak gibidir ve sonra birisi kapıyı çalar ve size MCATS’ı yarın sabah alacağınızı söyler. O NE LAN?!

Görünüşe göre PFOF, Madoff tarafından başlatıldı! Yüzeyde yasal göründüğünü düşünüyorum, ancak karanlık havuzlara ve piyasa dışı satın alımlara taşınarak kötü amaçlar için kolayca kullanılıyor, bu da neden bu kadar çok satın alma olduğunu açıklıyor, ancak düşüşü satarken, hiç hareket etmiyor. saniyeler içinde. Sanırım SEC buna bakıyor ve ‘harika, bu Madoff tarafından başlatıldı ve şimdi endüstri standardı, burada görülecek bir şey yok, şehvetli bir el işi mi yoksa öfkeli bir el işi mi istersiniz’? Bu yüzden mi Wall Street ile Main Street uzun zamandır aynı cadde değil miydi? 2008’den beri? Daha erken?

Wall Street büyük bir saadet zinciri gibi hissetmeye başladı, bunu hepimizin bildiğini biliyorum, ama gerçekten olduğunda korkunç! Madoff seksenlerin başından beri herkesi beceriyor, bu tavşan deliği ne kadar derine gidiyor, penisi hala tavşan deliğimizde ne kadar derin?

Bu, Wiki’sinin en sevdiğim kısmı.

“Madoff, 1960 yılında bir kuruşluk hisse senedi komisyonculuğu kurdu ve sonunda Bernard L. Madoff Yatırım Menkul Kıymetlerine dönüştü. 11 Aralık 2008’de tutuklanana kadar başkan olarak görev yaptı.[6][7] Firma, Wall Street’teki en iyi piyasa yapıcı işletmelerden biriydi.[8] “uzman” firmaları doğrudan perakende brokerlerden tezgah üzerinden sipariş vererek atladı. “BÜYÜK BÜYÜK !!!

Sonra etrafı araştırmaya ve bunu benimseyen komisyonculara bakmaya gittim. Ve lanet olası bok, neredeyse hepsi! Tüm fonlarımın listelendiği TD Ameritrade ve transfer etmeyi umduğum Vanguard *. Ve şimdi hisselerimi TD’den alıp ter atmak zorunda kaldım, bu beni çok endişelendiren bir şey, sabırla beklediğim roket fırlatmasını kaçırabileceğimi düşünerek.

TD’den taşınmakla ilgili herhangi bir konuşma sadece burada değil, Robinhood ve Fidelity hakkında çok fazla konuşma, ama TD ile ilgili herhangi bir soru ve ben unutulmaya karar verdik. Çok fazla FUD, çok az zaman …

Maymunlar’ın ETF’lerde şortların saklandığını ve bunun ne kadar büyük bir bomba olduğunu anladığını hatırlıyorum, bu PFOF malzemesi daha büyük hissettiriyor! Bunun hak ettiği ilgiyi gördüğünü sanmıyorum çünkü düşen diğer tüm bombalardan, kısa ETF’lerden, gizli FTD’lerden vb. Nefesimizi tutacak vaktimiz olmadı. Kongrede bunun hakkında konuşulsa bile iyi şanslar, pek de yapamazlar. Naked Short’s’a bile hitap ediyor. Calculus’u tartışmamız gerektiğinde hala aritmetik öğreniyorlar!

Çok sinirli ve sinirliyim ve kimi suçlayacağımı bilmiyorum. Kale mi? SEC? Madoff? Neler olduğu konusunda bu kadar cahil olduğum için mi? Kafam çok karıştı ve bazı büyük beyin maymunlarının yardımcı olabileceğini umuyorum. Ben sadece evsiz bir film yapımcısıyım, gerçek yetişkinlerin bununla ilgilenmesi gerekmiyor mu? Sırada ne var, uyanıyorum ve Morpheus bana gerçek gözlerimle görmemi mi söylüyor? Tüm arkadaşlarımın ve ailemin GME hakkında olduğumu düşündüğü kadar deli mi oldum? QAnon olduk mu? NELER OLUYOR? !!!

Bu gerçekten tarihteki en büyük sahtekarlık ve bundan bahseden sadece bizleriz, değil mi? Bu Madoff, sadece bu sefer, Madoff tüm Wall Street!

PFOF ile uğraşan her komisyoncu zehirli bir çöplük alanı mı? TD’den taşınmaya değer mi? Gerçekten ne kadar sürer? Her komisyoncu becerildi mi? Hepimiz mahvolduk mu? Bütün bu kurumlar ‘Hey, paranızla bana güvenin, bildiğim her şeyi Bernie Madoff’tan öğrendim’ diyor.

KAHRETSİN! BOK! KAHRETSİN! Ben çıkmak istiyorum! Ve kime güveneceğimi bilmiyorum!

Kızgınım, korkuyorum, neşeliyim… Siktir et, ne olursa olsun, roketi kaçırırsam, patlarsa, beni 30 G’de güneşe fırlatırsa, bu çılgın bir yolculuk oldu ve buna değer. Umarım ne yaptığımı biliyorum, umarım sen de biliyorsundur. Ama en önemlisi, bunun işleri daha iyi hale getireceğini umuyorum! Umarım hepiniz Roket yolculuğunuzda ödüllendirilir ve güvende olursunuz!

Kafam çok karıştı ve kime güveneceğimi bilmiyorum. Bildiğim tek şey, GG’ye inandığım ve siz Apes kardeşlerime inandığım.

Herhangi bir düşünce çok takdir edilecektir, Barış ve HODL!

TL; DR Madoff’un balinaları besleyen daha büyük sahtekarlığa geçmeden önce PFOF ile sahtekarlıkla dişlerini kestiğini düşünüyorum, bu arada Wall Street, perakende satıştan PFOF ile yaptığı dolandırıcılık yöntemlerini benimsedi. Gerçekten büyük bir saadet zinciri.

Ek: İfadeyi biliyorsun, satana kadar kayıp değil mi? Citadels’e göre, siz satana kadar bu bir satın alma değildir! (BOOM Ponzi!)

* Vanguard’ın PFOF kullanımıyla ilgili çelişkili raporlar var. Ancak, şu adreste kullandıkları listelenmiştir: https://www.businessinsider.com/personal-finance/which-investing-apps-receive-payment-for-order-flow?op=1&r=AU&IR=T

Author

4 Comments

1. Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

2. Kocaeli dan kimler var. Maymunlar, sanırım başardım! TL; DR Madoff, balinaları beslemeye geçmeden önce PFOF ile sahtekarlıkla dişlerini kesti, bu arada Wall Street, perakendeden beslenmek için PFOF ile sahtekarlık yöntemlerini benimsedi. Gerçekten büyük bir saadet zinciri. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun , hatice – 179

3. Bu konu : ” Maymunlar, sanırım başardım! TL; DR Madoff, balinaları beslemeye geçmeden önce PFOF ile sahtekarlıkla dişlerini kesti, bu arada Wall Street, perakendeden beslenmek için PFOF ile sahtekarlık yöntemlerini benimsedi. Gerçekten büyük bir saadet zinciri. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 496

4. Artvin dan kimler var. Maymunlar, sanırım başardım! TL; DR Madoff, balinaları beslemeye geçmeden önce PFOF ile sahtekarlıkla dişlerini kesti, bu arada Wall Street, perakendeden beslenmek için PFOF ile sahtekarlık yöntemlerini benimsedi. Gerçekten büyük bir saadet zinciri. . Selam web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 237

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link