Kendimizi artık bize hizmet etmeyen, bunun yerine bizim efendimiz haline gelen, bedenlerimize ve zihinlerimize ne koyabileceğimizin ya da koymayacağımızın ayrıntılarına kadar her eylemimizi kontrol eden bir hükümetten nasıl kurtarabiliriz?

İki partili sistemimiz, bir yanılsama olan bir oylama süreci ve iki uç arasında dalgalanan bir hükümet yarattı – her bir uç, muhalefetin önceki yönetimde kaydettiği ilerlemeyi geçersiz kıldı. Çıldırmış bir hükümet. Bu hükümetin yükünü taşırken özgür değiliz.

John McAfee.

Ulusal sorunları çözmeye yönelik her türlü girişim başarısızlığa mahkûmdur. Umulabilecek en iyi çözüm, çatışma tarafından yönlendirilen ve özünde eksik olan bir çözümdür. Kendimizi özgür bırakana kadar, herhangi bir gerçek değişim yaratmak için güçsüzüz. Ve çılgın hükümetimiz bizden büyük sırlar sakladığından ve dezenformasyonda usta olduğundan, gerçek durumunu bildiğimiz tek bir Ulusal mesele yok. O halde nasıl ele alabiliriz? Göremediğiniz şeyi düzeltemezsiniz.

O yüzden bana göçmenlik, dış ilişkiler, eğitim vs. hakkında soru sormayın. Hiçbir fikrim yok. Yaptıklarını iddia edenler kendilerine yalan söylüyorlar, yoksa bilerek size yalan söylüyorlar.

Önce özgür olmalıyız. Biz İnsanlara Özgürlük Tek amacım.

NCSWIC Aşama 1: Denetimler. . . 2. Aşama: Fırtına. . . Aşama 3: Rapture. . . Büyük Final: Kurtuluş. . .

O Zamana Kadar – Gösterinin Keyfini Çıkarın.

John McAfee.

Telgraf bağlantısı bulundu Burada

…ybg18m tarafından gönderildi
[comments]

Author

28 Comments

1. Slm paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

2. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

3. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 02-08-2021 11:57:58

4. Şanlıurfa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 04-08-2021 17:24:04

5. Merhabalar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. mcafee telegramından son haberler . Mrb paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 427

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 288

8. Burdur merkezden ben memo. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-08-2021 06:20:01

9. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

11. Muğla dan kimler var. mcafee telegramından son haberler . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, teşekkürler , mehmet – 497

12. Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 267

13. Şırnak dan kimler var. mcafee telegramından son haberler . Selam herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 311

14. Trabzon dan kimler var. mcafee telegramından son haberler . Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 76

15. Artvin merkezden ben emin. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, sağolun 26-08-2021 09:24:12

16. Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 327

17. Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 402

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 249

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 371

21. Niğde dan kimler var. mcafee telegramından son haberler . Slm web siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 327

22. Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 353

23. Bu konu : ” mcafee telegramından son haberler ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha iyi, saolun , doruk – 149

24. Van merkezden ben Aylin. Slm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-09-2021 20:19:29

25. İzmir merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 10-09-2021 06:17:00

Write A Comment