Nancy Pelosi’nin babası Thomas D’Alesandro, Jr.’ın dosyalarının FBI Vault Yayınına bir bakış. Nancy Pelosi’nin 13 yaşındaki bir kızın tecavüzünün örtbas edilmesiyle ilgili bilgiler burada.

Geçen yüzyılda Mavi Kan Hırsızı Baron ailelerinin Avrupa’dan gelen ya da Birinci Dünya Savaşı’ndan önce burada oluşan yeni İtalyan ve Yahudi organize suç aileleriyle iş yapmaya başladığını düşünen bir çizgi var.

İşletmeler elbette çoğunlukla suçluydu ve rom çalma halkaları, kumar dolandırıcıları, kiralık çeteler için cinayetler ve uyuşturucu kaçakçılığı sendikalarını içeriyordu. CIA’nın Güneydoğu Asya’daki eroin işine girmesi, genellikle Blue Bloods (CIA) ve İtalyan çetelerinin (Mafya) yasadışı uyuşturucu ticaretinde başarılı olmak için bir araya gelmelerinin bir örneği olarak gösteriliyor.

….

Geçerek FBI Thomas D’Alesandro Jr.’ın kasa çıkışı, Charles P.’nin Özel Ajan röportajından bir notla karşılaştık. McCormick, Sr., Yönetim Kurulu Başkanı McCormick ve Company, çoğu insanın bileceği baharat şirketi.

Daha…

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 87

2. Iğdır dan kimler var. McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. . Selam web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 202

3. Amasya dan kimler var. McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 300

4. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun 30-01-2021 19:51:26

5. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler , ziya – 289

6. Gürbüz Reply

Bilecik dan kimler var. McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. . Slm sayfanız valla güzel, tebrikler , Gürbüz – 366

7. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, şukuladım , banu – 460

8. Van dan kimler var. McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. . Selam web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 211

9. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 156

10. Adana merkezden ben ziya. Slm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-02-2021 18:13:15

11. Burdur dan kimler var. McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. . selamun aleyküm siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 227

12. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 15-02-2021 01:25:30

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. Merhabalar web siten valla güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 132

14. Aksaray dan kimler var. McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. . selam arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 158

15. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 337

16. İstanbul merkezden ben doruk. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 15-02-2021 01:54:00

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 16

18. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 324

19. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım

20. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ali – 281

21. Bu konu : ” McCormick Spice Yönetim Kurulu Başkanı Pelosi’nin babasının Baltimore Belediye Başkanı olmasına yardım etti. McCormick Spices’in afyon ithal ettiği ortaya çıktı. Yasal olduğu zamanlarda bile sattılar. Yasadışı iken satsalar, Thomas D’Alesandro Jr. bilmek için iyi bir insan olurdu. ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 135

22. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 27-03-2021 17:36:49

23. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link