Canavar sistemi medeniyettir. Hep öyleydi. İnsanlar biyolojik itici güçlerimizi sömüren bir sistemde doğmuş, kendilerinin farkında olan hayvanlardır. Bu yüzden yemek yemek ve bir eşi çekmek için güvenliği sağlamak için çalışmak zorundayız (giderek anlamsız işlerde) vb. Sistemin dışında olsaydık, emeğimizin% 100’ü kendimizin yararına olurdu.

Sisteme bir kez doğduktan sonra, kendimize nasıl bakmayacağımız konusunda “eğitimliyiz” ve bunun yerine, tüm hayatta kalma ihtiyaçlarımız için bağımlı hale geldiğimiz bir makinede çarklar olmaya koşullandık. Bu nedenle, bir EMP modern uygarlığı vurursa, çoğu insanın birkaç hafta içinde açlıktan öleceği iddia edildi.

Ya medeniyet sadece biyolojik ihtiyaçlarımızı kullanmakla ilgili değilse? Tek kullanımımız bir canavar sisteminde hayvanlar olarak sömürülmekse, insanlar neden kendilerinin farkındadır? Çünkü, bir karınca kolonisi veya Borg gibi akılsız dronlar olarak evrimleşmiş olsaydık daha mantıklı olurdu (yine de oraya gidiyormuşuz gibi görünüyor).

Ya insan olmakla ilgili başka bir şey varsa, bu sömürülen ve başka bir amaç için kullanılan? Ya insan bilincinin bir nedeni varsa?

MSM & eğitim sistemi ve dinler, kollektif bilinci şekillendirmek için rekabet eder veya etkileşime girer. Çoğu insan, bunun toplumda sosyal hareketler ve bir tür düzenli veya genellikle düzensizlik yarattığını varsayar, ama ya bundan daha derinlere inerse.

Halkın ne düşündüğüne bakılmaksızın popüler olmayan hükümet politikalarının zorlandığı defalarca kanıtlandı. Öyleyse hükümetler istediklerini yaparlarsa propaganda ve sosyal mühendislik neden bu kadar önemli olsun?

Ya nihai komplo gerçekliğin kontrolü, yalnızca felsefi veya toplumsal düzeyde değil, her bir bilincimiz aracılığıyla elde ediliyorsa?

Gerçek dediğimde, temel gerçekliği kastediyorum. Öyleyse eğer bu bir simülasyonsa, ancak paylaşılan bir simülasyonsa, her insanın zihninin kendi gerçekliğini simüle etmesi … Ama ya gezegendeki sadece birkaç kişi bunu bilirse, o zaman insanlığın arzu ettikleri bir medeniyeti inşa etmesini sağlayamazlar. fiziksel anlamda ancak atom altı seviyeden itibaren gerçekliğin kontrolüne sahip olacaklardı.

Bunun böyle olduğuna inanmamın birçok nedeni var. Daha bariz olanlardan biri, sanal tam otomasyona ve yapay zekaya yöneldiğimiz gerçeğidir; bu, büyük ölçekli uygarlığın devam etmesi için meşru bir neden olmadığı anlamına gelir, çünkü ÇALIŞAN büyük insan grupları az ya da çok eskimiş ya da yakında olacak. Tekrar tekrar kilitlendiğimiz gerçeği, insanların bütün gün ofislerine gidip düğmelere basmasalar bile yemek yiyeceğini kanıtlıyor.

Hiçbir şey yapmamak için sözde ütopik ödeme olan UBI’ye girin. Yine, insanlara artık ihtiyaç duyulmuyorsa ve her şey otomatikse, o zaman insanlara neden gerçekten ihtiyaç duyuluyor ???

IMO’nun yalnızca iki sonucu vardır. A. Bu bir simülasyon ve simülasyonu oluşturmak için insanlara ihtiyaç var B. Bu bir simülasyon değil ve artık insanlara ihtiyaç yok çünkü teknoloji tüm insan emeğinin yerini alabilir.

Eğer B ise, o zaman her zaman buraya gelmeye mahkumduk ve teknolojik ilerleme her zaman trans hümanizme veya insanlık sonrası bir zamana yol açacaktı. Kollektif bilinç, kendi yok oluşunu sağlamak için asla bilerek çalışmazdı.

Eğer A ise, o zaman sonsuza kadar etrafta tutulmayı, yine de farkında olmadan bize hizmet etmeyen bir dünya yaratmayı bekleyebiliriz.

Author

19 Comments

1. Ankara dan kimler var. Medeniyet IMO ile ilgili 2 olasılık . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 30

2. Bu konu : ” Medeniyet IMO ile ilgili 2 olasılık ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 206

3. Bu konu : ” Medeniyet IMO ile ilgili 2 olasılık ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 37

4. Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

5. Denizli dan kimler var. Medeniyet IMO ile ilgili 2 olasılık . Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 129

6. İstanbul merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 19:09:29

7. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten gerçekten iyi, şukuladım

8. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten yeminle çok güzel, şukuladım

9. Kilis merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 06-02-2021 02:07:26

10. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

11. Rize merkezden ben ziya. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 11:21:30

12. Çankırı dan kimler var. Medeniyet IMO ile ilgili 2 olasılık . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 1

13. Bu konu : ” Medeniyet IMO ile ilgili 2 olasılık ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 483

14. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-04-2021 16:44:48

15. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 08:08:04

16. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 08-04-2021 19:58:24

17. Yozgat merkezden ben . Merhabalar paylaşım yeminle hayran bıraktı, şukuladım 11-04-2021 11:10:40

18. Yalova dan kimler var. Medeniyet IMO ile ilgili 2 olasılık . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , – 79

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link