“Hastane yöneticileri, taburcu olma özetine veya ölüm belgesine eklenen COVID-19’u görmek isteyebilir. Neden? Çünkü eğer bir kişinin hastaneye yatırıldığı basit, bahçe tipi bir pnömoni ise – Medicare ise – tipik olarak USA Today’in iddiası doğruluğu kontrol edilen Jensen, teşhisle ilgili grup toplu ödemesi 5.000 ABD doları olacaktır. “Ancak COVID-19 pnömonisi ise 13.000 ABD dolarıdır ve bu COVID-19 pnömoni hastası sona ererse ventilatörde 39.000 $ ‘a kadar çıkıyor. “

Author

4 Comments

1. Bu konu : ” Medicare, grip tedavisi yerine Covid tedavisi için 8.000 $ daha fazla ödüyor. “Bana teşviki gösterin, size sonucu göstereyim” – Charlie Munger ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 340

2. Kayseri dan kimler var. Medicare, grip tedavisi yerine Covid tedavisi için 8.000 $ daha fazla ödüyor. “Bana teşviki gösterin, size sonucu göstereyim” – Charlie Munger . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 165

3. Afyon dan kimler var. Medicare, grip tedavisi yerine Covid tedavisi için 8.000 $ daha fazla ödüyor. “Bana teşviki gösterin, size sonucu göstereyim” – Charlie Munger . Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 205

4. Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 18-04-2021 23:02:15

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link