Kategoriler
Genel

Meditasyon size nasıl yardımcı oldu? Nasıl başlayabilirim?

Ben manevi olmayan bir ders kitabıyım. Yaşam boyu agnostik. Bilim ve tarihi severim ve ana kutsal metinleri çok başarılı olmadan okumaya başladım. Bu, son zamanlarda manevi bir amacım olduğunu hissettiğimi ve yolculuğuma başlamak istediğimi söyledi. Kimsenin tavsiyesi var mı? Çok fazla ot içen ve asit yapan (işim yüzünden yapamadığım) gerçekten hippi dippy insanların diğer alt bölümleri hakkında birçok çelişkili tavsiye okuyorum. Son derece yakın fikirli dini fanatikler, Ya da çok manevi görünmeyen ve sadece Instagram’da ya da bir bokta ilginç görünmek için meditasyon yaptıklarını iddia eden insanlar. Nereden başlayayım? Batılı bir yaklaşım istiyorum, çünkü çok daha hızlı duyuyorum. Ayrıca çakralar hakkında hiçbir şey bilmiyorum? Herhangi bir yardım takdir. Size yardımcı olmadıysa, bunu duymak isterim.

“Meditasyon size nasıl yardımcı oldu? Nasıl başlayabilirim?” için 6 yanıt

Aksaray merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 17-05-2020 12:06:54

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım 17-05-2020 19:41:07

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, teraziye tıkladım 19-05-2020 01:51:53

Mersin merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 20-05-2020 04:28:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir