Kategoriler
Genel

Medya birisini halk kahramanı olarak boyamaya çalıştığında, bu propagandadır. Robert Mueller, Greta Thurnberg, Dr. Fauci. Hepsi, kuruluşundan bu yana halka yalan söyleyen bir MSM tarafından destekleniyor. Bu insanların sorgulanmasına ve eleştirilmesine izin verilir, beyinleri yıkanmaz.

Birisi eleştirinin ve sorgulamanın üstünde olarak sunulduğunda, bunun nedeni tiyatronun eşdeğerine tanıklık etmenizdir.

Bu sahte ve bu taktikler ortak bir payda, MSM tüketen ortalama bir salak etrafında tasarlanmıştır.

O salak olma.

“Medya birisini halk kahramanı olarak boyamaya çalıştığında, bu propagandadır. Robert Mueller, Greta Thurnberg, Dr. Fauci. Hepsi, kuruluşundan bu yana halka yalan söyleyen bir MSM tarafından destekleniyor. Bu insanların sorgulanmasına ve eleştirilmesine izin verilir, beyinleri yıkanmaz.” için 12 yanıt

Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 01-08-2020 20:33:28

Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 20:33:36

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 01-08-2020 20:41:58

Gümüşhane merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 02-08-2020 01:09:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir