Medya birisini halk kahramanı olarak boyamaya çalıştığında, bu propagandadır. Robert Mueller, Greta Thurnberg, Dr. Fauci. Hepsi, kuruluşundan bu yana halka yalan söyleyen bir MSM tarafından destekleniyor. Bu insanların sorgulanmasına ve eleştirilmesine izin verilir, beyinleri yıkanmaz.

Birisi eleştirinin ve sorgulamanın üstünde olarak sunulduğunda, bunun nedeni tiyatronun eşdeğerine tanıklık etmenizdir.

Bu sahte ve bu taktikler ortak bir payda, MSM tüketen ortalama bir salak etrafında tasarlanmıştır.

O salak olma.

“Medya birisini halk kahramanı olarak boyamaya çalıştığında, bu propagandadır. Robert Mueller, Greta Thurnberg, Dr. Fauci. Hepsi, kuruluşundan bu yana halka yalan söyleyen bir MSM tarafından destekleniyor. Bu insanların sorgulanmasına ve eleştirilmesine izin verilir, beyinleri yıkanmaz.” üzerine 32 yorum

1. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 01-08-2020 20:33:28

2. Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2020 20:33:36

3. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 01-08-2020 20:41:58

4. Gümüşhane merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 02-08-2020 01:09:10

5. Bolu merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 11:56:11

6. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 03:08:51

7. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-09-2020 13:11:26

8. Bu konu : ” Medya birisini halk kahramanı olarak boyamaya çalıştığında, bu propagandadır. Robert Mueller, Greta Thurnberg, Dr. Fauci. Hepsi, kuruluşundan bu yana halka yalan söyleyen bir MSM tarafından destekleniyor. Bu insanların sorgulanmasına ve eleştirilmesine izin verilir, beyinleri yıkanmaz. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki dikkat çekici, sağolun , emin – 185

9. Isparta merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 27-10-2020 17:34:57

Yorum yapın