Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi.

CNN’den güncel hikaye

“Trump, bildiklerini küçümsemek yerine, Şubat ayı başlarında kesin bir kapatma ve maske takmak, sosyal mesafe ve el yıkamak için tutarlı bir mesajla kararlı bir şekilde hareket etseydi, uzmanlar binlerce Amerikan hayatının kurtarılabileceğine inanıyor”

– 1 Şubat Joe Biden, Çin’den seyahatleri kısıtladığı için ona yabancı düşmanı dedi https://www.independentsentinel.com/biden-called-trump-a-xenophobe-for-a-travel-ban-now-says-he-acted-too-late/

Fauci, Washington Post’un yardımcı editörü Bob Woodward tarafından yazılan ve Trump’ın, gerçek tehlikesini bilmesine rağmen ortaya çıkan koronavirüs salgını tehdidini kamuya açık bir şekilde küçümsediğini söylemek için yazdığı yeni bir kitaba yanıt veriyordu. https://youtu.be/dIzOjaRwoyg

“Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi.” üzerine 38 yorum

1. Bursa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 11-10-2020 02:24:14

2. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 11-10-2020 03:33:42

3. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selam paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 03:39:25

4. Balıkesir dan kimler var. Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. . Mrb sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 261

5. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 354

6. Artvin merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-10-2020 13:30:15

7. Sinop dan kimler var. Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. . Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 243

8. Sakarya dan kimler var. Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 429

9. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 474

10. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , ali – 45

11. Sivas dan kimler var. Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. . Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , hatice – 190

12. Karaman dan kimler var. Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. . Selam siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 487

13. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-12-2020 06:32:22

14. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 439

15. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 345

16. Karaman merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım 12-01-2021 00:40:59

17. Hakkari dan kimler var. Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. . Selam herkese siten inanılmaz güzel, sağolun , ali – 281

18. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 480

19. Samsun merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-01-2021 16:22:39

20. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler , ali – 156

21. Gaziantep merkezden ben Emine. Selam herkese web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 07-02-2021 17:18:38

22. Artvin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-02-2021 21:53:57

23. Bu konu : ” Medya bize, ABD’nin Covid konusunda “daha önce harekete geçmesi” durumunda bu kadar çok hayatın kurtarılabileceğini söylüyor. Artık Gaslighting yok. İşte bağlantıları olan gerçek bir zaman çizelgesi. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 427

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link