Aynen söylendiği gibi. Her ne kadar seks suçlularının aşırı önlemlerle uğraşılması gereken en küçük bok parçalarından biri olduğuna inanıyorum ve kadın haklarını ve cinsel taciz / taciz mağdurlarını tam olarak destekliyorum, ancak zarar gören birçok yaşlı insanla karşılaştırıldığında nasıl? ve ilk başta hiçbir şekilde itiraz etmeden öldü mü? Söyleyecekleri bir şey yoktu, zaten duyulacakları gibi değil, çünkü haberler daha çok cuomo’nun cinsel tacizle suçlanmasıyla ilgili. Bu …. bu ülkenin haline geldi …

Bir kadına uygunsuz bir şekilde dokunduğu için onunla yüzleşmek yerine, neden covid’in o kadının büyükannesini huzurevine covid hastaları yerleştirerek öldürmesine neden olduğunu sormasın? Zamanla onu atlatacak, büyükannesi yapamayacak çünkü, biliyorsun, o öldü. (Hayır, suçlayanların akrabalarının eylemlerinden öldüğünü söylemiyorum, varsayımlara dayanıyorum.)

Author

28 Comments

1. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Tunceli merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2021 08:43:34

3. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

4. Muş dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . selamun aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 341

5. Bu konu : ” Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 355

6. Denizli merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 04:16:37

7. Karabük merkezden ben memo. Selam bu web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım 27-04-2021 08:59:17

8. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, saolun

9. Çanakkale merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 30-04-2021 21:40:09

10. Düzce dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . Selam paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 335

11. Kayseri merkezden ben . Slm paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2021 04:49:39

12. Osmaniye merkezden ben memo. Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 24-05-2021 00:58:00

13. Bu konu : ” Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 145

14. Bu konu : ” Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! ” çok güzel. Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 453

15. Eskişehir dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . Selam bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 157

16. Bu konu : ” Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 469

17. Kocaeli dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . Merhaba paylaşım inanki mükemmel, saolun , gaye – 265

18. Selam siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

19. Kilis dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 456

20. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun 23-06-2021 11:58:35

21. Siirt dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . Selam paylaşımın inan ki iyi, saolun , Gürbüz – 75

22. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba siten vallaha iyi, sağolun 04-07-2021 01:55:51

23. Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, saolun 08-07-2021 05:58:51

24. Burdur dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 348

25. Bu konu : ” Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki güzel, sağolun , ali – 150

26. Mardin merkezden ben emin. Merhaba sayfa cidden hayran edici, saolun 25-07-2021 03:00:51

27. Bolu dan kimler var. Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?! . Merhabalar paylaşım valla iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 260

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link