Medya, Cuomo’ya uygunsuz bir şekilde kadınlara dokunmaya öncelik veriyor, sayısız yaşlı insanı doğrudan eylemlerinden ölen ÜZERİNE? Wtf Amerika ile yanlış mı ?!

Aynen söylendiği gibi. Her ne kadar seks suçlularının aşırı önlemlerle uğraşılması gereken en küçük bok parçalarından biri olduğuna inanıyorum ve kadın haklarını ve cinsel taciz / taciz mağdurlarını tam olarak destekliyorum, ancak zarar gören birçok yaşlı insanla karşılaştırıldığında nasıl? ve ilk başta hiçbir şekilde itiraz etmeden öldü mü? Söyleyecekleri bir şey yoktu, zaten duyulacakları gibi değil, çünkü haberler daha çok cuomo’nun cinsel tacizle suçlanmasıyla ilgili. Bu …. bu ülkenin haline geldi …

Bir kadına uygunsuz bir şekilde dokunduğu için onunla yüzleşmek yerine, neden covid’in o kadının büyükannesini huzurevine covid hastaları yerleştirerek öldürmesine neden olduğunu sormasın? Zamanla onu atlatacak, büyükannesi yapamayacak çünkü, biliyorsun, o öldü. (Hayır, suçlayanların akrabalarının eylemlerinden öldüğünü söylemiyorum, varsayımlara dayanıyorum.)

This Post Has 2 Comments

1. hatice

Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. memo

Tunceli merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2021 08:43:34

Bir cevap yazın