Trump taraftarlarının yakın zamanda tutuklanması. 50 eyaletin tamamının kilitleneceğini söylüyor. Hepsini terörist olarak etiketlemek. Şimdi FBI göreve başlama “içeriden bir tehdit” uyarısında bulunuyor. NG birlikleri şimdi inceleniyor.

Bu bilgi şimdi bu kadar hızlı ve önemli bir duyuruda yayınlanıyorsa, sanki bunun olmasını planlıyorlar.

Öyleyse ortaya çıktığında, suç başka yere odaklanıyor ve hükümet suçlanacak değil.

Ama nasıl bir iç tehdit olacak? Sadece emirleri uygulayan 20.000’den fazla NG asker ve% 95’inin cephanesi yok.

Açılıştan önce alan MWD (bomba köpekler) tarafından temizlenecekse içeriden bir tehdit nasıl olacak?

Capitol polisi ve gizli servis şu anda çevrimiçi olan açılış töreninin içinde ve dışında ne zaman tam kapasitede olacak.

DC’ye giden tüm ECP’ler nasıl tamamen incelendiğinde ve Biden’ın kendi özel güvenlik ayrıntıları olduğunda nasıl olur?

Bu, FBI / MSM’nin bir şeyler olduğuna dair gerçek ipuçları vermesi çok garip görünüyor.

İç tehdit hakkında bilgileri varsa ve bir ordu mensubu ya da bir sivil tarafından iletildiyse, o zaman neden bu insanları tutuklayıp, bu istihbarata zaten sahip olup olmadıklarını sorgulamak için getirmiyorlar?

Görünüşe göre FBI yanlış şüphelerden kaçıyor ve bir şeyler uyduruyor ya da bu “içeriden gelen tehditler” hakkında kesin istihbarat var ve tehdidi ileten bu insanları tespit etmek, caydırmak ve yenmek için kesinlikle hiçbir şey yapmıyor.

Bu çok tuhaf.

Gönderen … The-Pink-Spot
[comments]

Author

14 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Medya / FBI bir “saldırının” habercisi . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , Aylin – 64

2. Şırnak merkezden ben ali. Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-01-2021 10:29:54

3. Kastamonu merkezden ben banu. selamun aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, saolun 18-01-2021 11:21:05

4. Bu konu : ” Medya / FBI bir “saldırının” habercisi ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 118

5. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” Medya / FBI bir “saldırının” habercisi ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım , Emine – 9

7. Bu konu : ” Medya / FBI bir “saldırının” habercisi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , – 175

8. Bu konu : ” Medya / FBI bir “saldırının” habercisi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 462

9. Bu konu : ” Medya / FBI bir “saldırının” habercisi ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden mükemmel, saolun , Hasan – 455

10. Eskişehir dan kimler var. Medya / FBI bir “saldırının” habercisi . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 290

11. İzmir dan kimler var. Medya / FBI bir “saldırının” habercisi . Selam herkese web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 299

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link