Bir yıldan fazla bir süredir RBG’nin “çok sağlıklı” olduğu ve “işini yapmaya devam ettiği” söylendi. Ameliyata giderdi, 24 saat sonra “RBG harika bir ruh hali içinde ve tamamen iyileşecek” gibi bir güncelleme alırdık. Birkaç ayda bir spor salonunda, düğün töreninde ya da dışarıda fotoğraflarını çekerdik. Bunların hepsi YALANDI. Her parçasını. Medya onun ölümcül olduğunu biliyordu. Yaşayacak ayları olduğunu biliyorlardı, ancak seçime kadar zaman kazanmak için yüzümüze yalan söylediler. Herkes saf yozlaşmayı çok net görüyor mu? Saf propaganda. Size söyledikleri bir kelimeyi dinleme.

Author

66 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun

2. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-09-2020 01:34:37

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz cidden güzel, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız yeminle iyi, şukuladım 27-09-2020 15:10:02

5. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Mardin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 09:15:18

7. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, saolun

8. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki iyi, sağolun

9. Muğla merkezden ben ahmet. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-10-2020 03:56:45

10. Gaziantep dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Aylin – 444

11. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun 21-10-2020 11:43:48

12. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Selamlar web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun

14. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 388

15. Bitlis merkezden ben Aylin. Mrb siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 16-11-2020 02:31:08

16. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 133

17. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler

18. Slm sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

19. Rize merkezden ben ahmet. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 06-12-2020 02:24:55

20. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 489

21. Ağrı dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, sağolun , ahmet – 196

22. Hakkari dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, tebrikler , ali – 471

23. Ardahan dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . selamun aleyküm siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 455

24. Karabük dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sağolun , ahmet – 336

25. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 218

26. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 413

27. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 21

28. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 287

29. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun , ziya – 385

30. Bursa dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, saolun , memo – 116

31. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 178

32. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

33. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 489

34. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 187

35. Sakarya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 09:33:10

36. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

37. Ordu dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, teşekkürler , gaye – 157

38. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 263

39. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 309

40. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 242

41. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 368

42. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-03-2021 17:23:00

43. Merhabalar sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 35

45. Ordu dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 121

46. Selam sayfan valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Tekirdağ dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Emine – 346

48. Kilis dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 293

49. selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

50. Erzurum dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Selam web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 192

51. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Selam siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 71

52. Van dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 279

53. Selam herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

54. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

55. Eskişehir dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 181

56. Giresun dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . selamun aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 422

57. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Slm siten yeminle iyi, saolun , ahmet – 466

58. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 409

60. Mrb web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

61. Kilis dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 373

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link