Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar.

Bir yıldan fazla bir süredir RBG’nin “çok sağlıklı” olduğu ve “işini yapmaya devam ettiği” söylendi. Ameliyata giderdi, 24 saat sonra “RBG harika bir ruh hali içinde ve tamamen iyileşecek” gibi bir güncelleme alırdık. Birkaç ayda bir spor salonunda, düğün töreninde ya da dışarıda fotoğraflarını çekerdik. Bunların hepsi YALANDI. Her parçasını. Medya onun ölümcül olduğunu biliyordu. Yaşayacak ayları olduğunu biliyorlardı, ancak seçime kadar zaman kazanmak için yüzümüze yalan söylediler. Herkes saf yozlaşmayı çok net görüyor mu? Saf propaganda. Size söyledikleri bir kelimeyi dinleme.

“Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar.” üzerine 40 yorum

1. Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-09-2020 01:34:37

2. Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız yeminle iyi, şukuladım 27-09-2020 15:10:02

3. Mardin merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 09:15:18

4. Muğla merkezden ben ahmet. Slm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-10-2020 03:56:45

5. Gaziantep dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Aylin – 444

6. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun 21-10-2020 11:43:48

7. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 388

8. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 133

9. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 489

10. Ağrı dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, sağolun , ahmet – 196

11. Hakkari dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, tebrikler , ali – 471

12. Ardahan dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . selamun aleyküm siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 455

13. Karabük dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, sağolun , ahmet – 336

14. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 218

15. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 413

16. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 21

17. Ankara dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 287

18. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun , ziya – 385

19. Bursa dan kimler var. Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. . Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, saolun , memo – 116

20. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 178

21. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 489

22. Bu konu : ” Medya hep birlikte yalan söyledi. Yakalandılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 187

23. Sakarya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 09:33:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link