Kategoriler
Genel

Medya, herkesin günlük anti-trump haberlerini düzeltmesini sağlayan çatlak satıcıları haline geldi

her gün olduğu gibi CNN’i nyt gibi diğer kaynaklar arasında ziyaret ediyorum ve yemin ederim ki bazı anti-koz haberleri olmayan bir gün geçmiyor, Rusya aylar boyunca şu anda çoğu gün aynı BS gibi koz golfleri gibi.

Sorular. Böyle insanları nasıl bağladılar? Hitler yönetimindeki Alman medyasının, bu sefer kozunu Yahudi karşıtı haberlere bağladığını hatırlatıyor. Aslında biraz korkutucu.

Sıradaki ne? CNN’den farklı düşünen insanlar? Koz gittiğinde bir sonraki cadı avı kurbanları mı?

“Medya, herkesin günlük anti-trump haberlerini düzeltmesini sağlayan çatlak satıcıları haline geldi” için 13 yanıt

Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-05-2020 16:07:57

Burdur merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-05-2020 17:05:17

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-06-2020 22:09:59

Kastamonu merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-06-2020 19:17:25

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun 21-06-2020 16:51:46

Malatya merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-06-2020 20:37:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir