Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun.

İnternete ya da haberlere bakarsanız, COVID yüzünden korkan, başkalarını o kadar endişeli olmadıkları için utandıran insanlardan başka bir şey duymazsınız. Medya bu şekilde tıklanır ve faturaları öder. Endişeli olmadığınız için yalnız olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak medyanın dünyası ve sahadaki gerçeklik çok farklı.

Bugünden bir akedot: Facebook’taki topluluk grubumuzdan biri, Cadılar Bayramı için mahalle planlarının ne olduğunu sordu. Düzinelerce yorumun hepsi her zamanki gibi işle ilgili. Çocuklar şeker mi şaka mı yapacaklar ve ebeveynler şeker dağıtacak. Ancak haberlerde Cadılar Bayramı ile ilgili bir hikaye görürseniz, insanların bunun ne kadar tehlikeli olduğunu düşündükleri konusunda “olurlar / yapmazlar” histerisi olur.

İnsanları çevrimdışı olmaya ve medyadan çıkmaya ve gerçek insanlarla konuşmaya teşvik ediyorum. Çevrimiçi çalışıyorum, bu yüzden burada olmak zorundayım, ancak ara sıra sirkten makul bir şekilde ayrılıp kaçabilenleri sık sık kıskanıyorum.

“Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun.” üzerine 20 yorum

1. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-10-2020 22:05:32

2. Sivas dan kimler var. Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun. . Slm siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 334

3. Bayburt merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 13-10-2020 22:05:58

4. Eskişehir merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım 14-10-2020 18:53:22

5. Bu konu : ” Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun. ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım , memo – 386

6. Amasya merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 14-10-2020 22:03:59

7. Nevşehir dan kimler var. Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun. . Merhabalar siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 392

8. Bu konu : ” Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun. ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden çok iyi, teşekkürler , hatice – 412

9. Kütahya dan kimler var. Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun. . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 5

10. Bu konu : ” Medya, herkesin korku içinde yaşadığına inanmamızı istiyor. Gerçeği istiyorsanız gerçek insanlarla konuşun. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 8

Yorum yapın