Bu, protesto hakkımızın tüm amacına aykırıdır ve Amerikan haberlerini izlemenin tembelliğini ve beceriksizliğini gösterir. Medya insanları siyahların hayatları konusunda duygulandırmayı başardı ve insanların sonunda AYLAR için yürüyüşe geçti ve sonunda da gerçek bir değişiklik olmadı: 0. İnsanların hükümetin bizi kesinlikle soyması ve karşılığında başka hükümet projelerine ve yabancı uluslara milyarlar verirken karşılığında hiçbir şey vermemesi konusunda öfkeli olmaması büyük bir utanç. BUNUN İÇİN DE DURMAMALIYIZ !!! Tepeyi ve Wall Street’i sular altında bekleyen binlerce insan daha iyisini talep etmeliyiz. Bu tam olarak aynı sebep (vergi mükelleflerinin parasının brüt yanlış tahsis edilmesi) Amerikan devrimini başlatan doğrudan şeydir, ancak şu anda kimse bir şey yapmıyor. Eğer bunu kabul eden bir topluluk varsa, kesinlikle UMUT, hepinizden biridir. Bu yolu daha ciddiye almalıyız

Author

32 Comments

1. Çankırı merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 30-12-2020 07:01:16

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 254

3. Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle iyi, facebookta paylaştım , hatice – 312

4. Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım 30-12-2020 11:20:40

5. Hakkari dan kimler var. Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 267

6. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. Zonguldak dan kimler var. Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? . Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 286

9. Bilecik merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 11-01-2021 18:36:26

10. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 122

12. Slm paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım

13. Selam web siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım

14. Iğdır dan kimler var. Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? . Mrb siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 160

15. Kars dan kimler var. Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , mehmet – 118

16. Burdur merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 10-02-2021 13:34:20

17. Bolu merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 17:20:28

18. Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 244

19. Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 156

20. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 23-02-2021 20:15:22

21. Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 222

22. Afyon dan kimler var. Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? . Mrb web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 120

23. Antalya merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 06-03-2021 17:35:36

24. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

25. Samsun dan kimler var. Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , ziya – 397

26. Karabük dan kimler var. Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 362

27. Tokat merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-03-2021 21:04:24

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 193

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 88

30. Bu konu : ” Medya insanlara bunu yapmanın sorun olmadığını söylediğinde neden sadece yürüyüşler / isyanlar oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, tebrikler , Aylin – 492

31. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link