Kategoriler
Genel

Medya kimseden nefret etmiyor

Medya sadece parayı seviyor. İnsanları ilgi çekici ve tepkisel tutan bir hikayeyi sürdürmenin sadece sağduyusunu biliyorlar – medyaya bir sonraki hamleleri için her kuyruğa veren ücretsiz yazarlar olarak retorik tüketicileri – çoğu insanın zaten bağlı olduğu, kenarda koltuklarını daha fazla tüketmek ve tekrar geri beslemek.

Q, sadece kendi anlayışından görebildiğimiz aynı formülü takip ederken, yerleşik medya zamanımızın çoğundan önce ağlarını döndürmeye başladı. Q ile, gizli bir şeyi temsil eden aldatılan rastgele veri menülerine sahip anonim bir posterle başladı. İnsanlar deşifre etmek için bir araya gelir ve her belirsiz parçanın amaçladığı fikir birliğine varırlar. Sonuçlara ulaşıldığında, geri bildirimleri medya ekibinin hikayelerini hangi retorikle geliştirdiğini belirler. En popüler spekülasyonlar onlara en fazla güven ve sürekli izlemeyi kazanacak. İnsanlar aynı zamanda topluluk tartışmalarına hâkim olarak hangi anlatıların fikir birliği haline geldiğini yönlendirmek için bu topluluklara ekildi. Arzu edilen yöne herhangi bir fazlalığı kesmek için hangi arama sonuçlarının topluluk arasında paylaşıldığını incelediler. Yapana kadar fikir birliği yaparlardı. Başlangıçta bunun gerçekleşmesi için davet ediyordu ve bazı insanlar bunu tanıdı. Aynı zamanda, halkın ana akım medyaya olan ilgisinin veya güvenin ışığında yeni pişirilen bir “alternatif medya” pastasından bir parça almak için bir şanstı. Kendilerini insanların aradıkları çözümler olarak yerleştirdiler – ve potansiyel olarak kazançlı bir gelişmekte olan pazar olduğu için erken girmek istediler ve markayı şekillendirmek için alternatif medya etrafında anlatıyı seçip inşa eden kişiler olarak en fazla kontrolü elde ettiler. Yalanlardan kurtuluş olarak ve nihayetinde büyük bir güven yatırımı kurar. 1

“Medya kimseden nefret etmiyor” için 25 yanıt

Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 24-06-2020 19:47:37

Ordu merkezden ben Emine. Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-06-2020 12:58:26

İzmir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım 26-06-2020 17:32:16

Balıkesir merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:13:14

Samsun merkezden ben banu. Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 03-07-2020 06:58:36

Sakarya merkezden ben mehmet. Selam paylaşım inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 08-07-2020 23:13:30

Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 12-07-2020 03:48:05

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, şukuladım 17-07-2020 06:57:34

Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım 25-07-2020 04:50:58

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inanki iyi, şukuladım 29-07-2020 00:16:32

Tunceli merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım 01-08-2020 01:30:00

Karaman merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-08-2020 07:43:51

Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, tebrikler 07-09-2020 15:20:56

Kayseri merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 09-09-2020 20:09:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir