Tüm cumhurbaşkanları Isreali eyaletini onayladı. Medya onlarca yıl bir “varlığı” savunmaya gitti. Tek görüntü, medyanın düzenlediği görüntülerdi. Artık insanlar, gerçekte nasıl olduğunu kendi sonlarından gösterme gücüne sahipler. Gelgit değişirken izleyin. Isreal ile aynı fikirde olmadığınız için artık Anti-Semitik denilmeyeceksiniz.

Algımız nedeniyle kaç kişinin savunduğu sorusunu akla getiriyor.

22 Comments

1. Tokat dan kimler var. Medya Manipülasyonu . Selamlar paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 445

2. Kırklareli merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 17-05-2021 10:25:01

3. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

5. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-05-2021 18:11:49

6. Selamın aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhaba web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler

8. Aksaray dan kimler var. Medya Manipülasyonu . Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, tebrikler , Emine – 446

9. Tunceli merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-06-2021 08:23:25

10. Bu konu : ” Medya Manipülasyonu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 313

11. Kars dan kimler var. Medya Manipülasyonu . Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 96

12. Bu konu : ” Medya Manipülasyonu ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 116

13. Rize dan kimler var. Medya Manipülasyonu . selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , hatice – 445

14. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Medya Manipülasyonu . Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 454

15. Selamlar siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Medya Manipülasyonu ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 76

17. Bu konu : ” Medya Manipülasyonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun , hatice – 269

18. Bartın merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım 12-07-2021 00:39:59

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya Manipülasyonu ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 286

20. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link