Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı

Trump, düşmanlarına zarar verecek kanıtları nasıl serbest bırakacağıyla övünmeye devam ediyor.

Bu kanıta sahip olsa bile: MSM, kanıta herhangi bir haber vermeyerek onu kapatabilir.

… keşke bir …. wiki olsaydı … önemli haberleri halka sunmaya adanmış bir kuruluş tarafından yönetilirdi. Keşke bize sızdırılan bilgileri getirmek için güvenliğini ve özgürlüğünü feda etmeye istekli biri olsalardı …

… Yeeteth_thy_baby tarafından gönderildi
[comments]

“Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı” üzerine 16 yorum

1. Samsun dan kimler var. Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı . Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 205

2. Balıkesir dan kimler var. Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı . Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 495

3. Gaziantep merkezden ben . Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 21:48:34

4. Bu konu : ” Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 418

5. Kocaeli dan kimler var. Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı . Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Emine – 410

6. Niğde dan kimler var. Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , – 359

7. Bu konu : ” Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 113

8. Bu konu : ” Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 347

9. Bu konu : ” Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler , Emine – 342

10. Bu konu : ” Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 367

11. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 28-01-2021 16:06:46

12. Siirt dan kimler var. Medya muhalif sesleri susturdu – ve Trump suç ortağıydı . Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , ziya – 71

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link