Imao’nun cinsel olarak etkilendiğini biliyorlar ve size bunun bir Asya nefret suçu olduğunu söylüyorlar.

Ve bu çocukları çok iyi kontrol ediyorlar. Yasal olarak küçük kız kardeşime söyledim ve bana “Hayır, bu mantıklı değil. Belki de yeri neden vurduğunu bilmiyor” gibi baktı … Bunun onun mantığı olduğuna bile inanamadım lol .

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 440

2. Düzce dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 376

3. Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. Selamlar web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , ziya – 8

4. Diyarbakır dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 11

5. Kırıkkale dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 24

6. Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-04-2021 22:26:05

7. Tokat dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , Hasan – 71

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 314

9. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 22:45:15

10. Afyon merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 22-04-2021 11:58:22

11. Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. Selamlar siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 5

12. Van dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 391

13. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

14. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-05-2021 05:31:44

15. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, tebrikler 27-05-2021 11:05:03

16. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

17. selamun aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

19. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler

20. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım , ali – 368

22. İstanbul dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . Merhaba web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 30

23. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 457

24. Siirt merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 11:34:11

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden mükemmel, saolun , elif yılmaz – 187

26. Nevşehir dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 196

27. Van merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 20:25:48

28. Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran edici, sağolun , Gürbüz – 78

29. Yozgat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 14:06:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link