Imao’nun cinsel olarak etkilendiğini biliyorlar ve size bunun bir Asya nefret suçu olduğunu söylüyorlar.

Ve bu çocukları çok iyi kontrol ediyorlar. Yasal olarak küçük kız kardeşime söyledim ve bana “Hayır, bu mantıklı değil. Belki de yeri neden vurduğunu bilmiyor” gibi baktı … Bunun onun mantığı olduğuna bile inanamadım lol .

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 440

2. Düzce dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 376

3. Bu konu : ” Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? ” çok güzel. Selamlar web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , ziya – 8

4. Diyarbakır dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . Slm web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 11

5. Kırıkkale dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 24

6. Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-04-2021 22:26:05

7. Tokat dan kimler var. Medya neden Asya Nefret Suçu anlatısını zorluyor? . Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , Hasan – 71

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link