Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor?

Jeep reklamı kesinlikle peynirliydi. Ama bence kötüden çok iyilik yapmaya çalışıyordu. Ve Amerikalıları bir araya getirin, ancak medya onu ölümüne eleştirdi. Bu, aramızdaki planlı bölünmenin başka bir işareti mi? Neden (Kasım ayından itibaren) birden bire bir DUI açıp onu olumsuz bir ışık altında düşürmeye çalışıyorsunuz?

“Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor?” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 113

2. Bu konu : ” Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 476

3. Yozgat dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Slm web siten süper ötesi güzel, şukuladım , Aylin – 464

4. Sinop dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 225

5. Bu konu : ” Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Emine – 263

6. Bayburt dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selam siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Emine – 431

7. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 23:19:51

8. Bursa dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 361

9. Amasya dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 405

10. Isparta dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , hatice – 283

11. Malatya dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 139

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link