Jeep reklamı kesinlikle peynirliydi. Ama bence kötüden çok iyilik yapmaya çalışıyordu. Ve Amerikalıları bir araya getirin, ancak medya onu ölümüne eleştirdi. Bu, aramızdaki planlı bölünmenin başka bir işareti mi? Neden (Kasım ayından itibaren) birden bire bir DUI açıp onu olumsuz bir ışık altında düşürmeye çalışıyorsunuz?

Author

30 Comments

1. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 113

3. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 476

5. Yozgat dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Slm web siten süper ötesi güzel, şukuladım , Aylin – 464

6. Sinop dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 225

7. Bu konu : ” Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Emine – 263

8. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

9. Bayburt dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selam siten süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Emine – 431

10. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 23:19:51

11. Artvin merkezden ben . Selam sayfan harbiden güzel, linkedinde paylaştım 19-02-2021 04:40:45

12. Bursa dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 361

13. Amasya dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selam herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 405

14. Isparta dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , hatice – 283

15. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

16. Malatya dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , doruk – 139

17. Balıkesir dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 43

18. Sakarya dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Slm web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 149

19. Selamlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

20. Gürbüz Reply

Iğdır dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 65

21. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

22. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Antalya dan kimler var. Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 270

24. Merhaba web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Medya neden birdenbire Bruce Springsteen’den nefret ediyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , ali – 249

26. Merhaba herkese siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 07-05-2021 00:03:56

28. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link