Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor?

Makul derecede zeki olduğunu düşündüğüm insanlardan defalarca “kanıt yok” duymak çıldırtıcı. Eski Wisconsin Valisi, Wisconsin Seçim Komisyonu’nun COVID’nin geçerli bir mazeret olmadığını açıkça belirttiği “süresiz hapis” oylarında% 26 artış olduğunu kaydetti. Bu oy pusulalarının her biri atılmalı. Bu tam anlamıyla sahtekarlığın kanıtı.

Gece yarısı saymayı bıraktıkları tüm savaş alanı eyaletlerinde, Biden için saat 3’te gruplar geldi ve bu onu% 90’ın üzerinde tercih etti.

Michigan’da Trump, Jorgenson 32: 1’den daha iyi performans gösteriyordu.

Aniden oy pusulası geldiğinde, sadece 2: 1’den daha iyi performans gösterdi. Bu istatistiksel olarak imkansız.

“Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor?” üzerine 18 yorum

1. Yalova dan kimler var. Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor? . Merhabalar siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 32

2. Bu konu : ” Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 257

3. Bu konu : ” Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor? ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi iyi, şukuladım , Aylin – 388

4. Bu konu : ” Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 400

5. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-01-2021 23:01:21

6. Bu konu : ” Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 460

7. Kocaeli dan kimler var. Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor? . Selam herkese web siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 467

8. Ankara merkezden ben memo. Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-01-2021 18:22:31

9. İstanbul merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-02-2021 14:50:59

10. Bu konu : ” Medya onları korurken rutin olarak yalan söyleyen ve aldatan partinin bunu seçim gününde yapmaya devam etmesini önermek neden bu kadar zor? ” çok güzel. Slm siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 170

11. Sivas merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 22-02-2021 19:38:42

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link